Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szólnak bele a buszon...

Miért szólnak bele a buszon mások beszélgetésébe vadidegenek?

Figyelt kérdés
Miért nem tudnak viselkedni?
2019. okt. 7. 13:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
77%

Még soha sem tapasztaltam ilyet.

De máshol sem jellemző, nemcsak a buszon nem.

2019. okt. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Az előbbi mondat úgy hangzik helyesen:

"Máshol is jellemző, nem csak buszon."


Többször tapasztaltam ilyet, legutóbb ma reggel. Sőt, Én sem úsztam meg.

2019. okt. 7. 13:46
 3/24 anonim ***** válasza:
75%
Én szóltam már be bunkó fiataloknak, amikor a 10 éves lányommal utaztam és egyfolytában káromkodtak meg kibeszélték, ki hogy kábítózott a hétvégén. Gusztustalan, másokat levegőnek néző, önző se....fejek.
2019. okt. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
84%
2: Hadd döntsem már el én, hogy mit tapasztalok és mit írok le. Ne írd át a véleményem.
2019. okt. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
23%
Lehet, hogy olyan szemèlyt beszélnek ki, akit ismernek. Egyébként miről volt szó?
2019. okt. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
77%

Én ilyet sosem tapasztalnam, sem buszon, sem máshol!

Ha veled ilyen történik, akkor ott veled vagy a viselkedéseddel van nagy probléma!

2019. okt. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
59%
Én is tapasztaltam sajnos. Vannak emberek, akik nem tudják felfogni, hogy hiába van véleményük arról, amiről idegeneket hallanak beszélgetni, attól még semmi közük a beszélgetéshez.
2019. okt. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
68%

Alapjáraton idegesítő szokás, ez tény és való. Volt, hogy barátokkal beszéltünk és az egyik vadidegen becsatlakozott csak úgy a bezélgetésbe mi meg néztünk, hogy wtf. Illetve volt már, hogy beszélgettem egy kolléganőmmel és épp valamit magyaráztam, amit tanított a dietetikusom, mire az egyik utas nagyon odafordulgatot, már látszott, hogy mindjárt lekorhol engem, hogy butaságokat beszélek, úgyhogy gyorsan témát váltottam.


De amúgy több indoka lehet, aminél elfogadott és nem felháborító. Pl, lehet, hogy olyan témát tárgyalnak, amiben ő tud segíteni. Pl én azt kérdezem, az utastársamtól, hogy a westend a Nyugatinál vagy az Arany János utcánál van, a tásam meg csak néz bambán, hogy fogalma sincs, akkor lehet, közbeszól valaki, hogy a Nyugatinál.

2019. okt. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
65%
Én a villamoson utazva a néma csöndben egyszer kértem útbaigazítást egy idős úrtól, a végén már az egész vagon adta az ötleteket, merre rövidebb :) olyan hangzavar lett hirtelen, amikor leszálltam, voltak, akik tovább beszélgettek.
2019. okt. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
57%
Azért nem mindegy miről beszélgetnek szerintem. Nekem pl. 12 évesen egy fiatalabb roma párnak a szexuális életüket kellett végig hallgatnom(mármint egymással beszéltek, én csak ott ültem közvetlen mellettük) és senki nem szólt rájuk, én meg nem mertem. Aztán azthiszem 1 vagy 2 évvel ezelőtt felszállt 3 kb. 10 éves kisgyerek, akik arról beszélgettek, hogy egy kislányt megerőszakolt valaki, aztán le is fejezte... Szerintem senki nem kíváncsi az ilyenre, főleg nem kora reggel.
2019. okt. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!