Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ilyennel le áljak balhézni...

Az ilyennel le áljak balhézni vagy ne?

Figyelt kérdés

Van egy gyerek, aki meg akar engem verni. Csak azért mert smáróltam egy buliba egy olyan csajjal aki neki bejön nagyon. Tipikusan az a csaj akinél még nekem se lenne többre esélyem mármint párkapcsolatra nem, hogy neki! Meg haveromat aki ismeri azért meg verte a gyerek mert nem mutatta be neki a csajt. Na meg a többi haveromnak is keménykedik, persze ő is a haverjaival ha van alkalmuk úgy, hogy többen legyenek. És közbe meg egy ropi szerintem, hiába gyúr 1,5 éve meg izmos na meg jit jitsura is jár. Én is lassan 1,5 éve nyomom, ő hamarabb kezdte tán egy kicsivel. De én is izmos vagyok, meg én is küzdősportolok, csak én kick boxolok. Na meg én vagy 185 cm magas 79 kg, majd 10 de lehet 15 kg-val több, meg vagy 8-9 cm-el magasabb. Mert ő elég vékony, szóval szerintem. Ha balhéra kerűlne sór akkor nagyobbak az esélyeim. Bár a jit jitsu elvileg elég kemény, meg mivan ha ő lesz jobb fórmájában. Csajt is pofozott már elvileg meg. Ti inkább hagynátok, vagy kitőltenétek rajta a mérgeteket nem érdekelvén az, hogy rendőrségi űgyetek is lehet? Bár nem hiszem, hogy lesz olyan komoly ügyem mert úgy intézem. Haverom azt mondja, hogy akkor verekedjek meg vele, bár ő szerinte engem meg verne. Csak, hogy ő az alapján beszél amit tőle látott. Rólam max azt veheti le, hogy mennyire vagyok izmos és ennyi. Meg azt, hogy ő mennyire az. Elvileg azért vált ilyenné, mert betőltötte a 18-at. Gáznak érezte, hogy 18 évig nem talált magának barátnőt és ő tini lányt akar 15-16 évest. Azt ezért inkább balhézik meg drogozik spé,herbál meg kokó, bár harmadikat szerintem max 1-2x ha kipróbálta. Mert elvileg ki akarja magából őlni a hórmonokat, régen elvileg normális volt. Meg is értdm, hogy fiatal,szép tini poénos csajt akar magának. De nem érdekel, hogy mit csinál csak ne vereledjen mindenkivel. Inkább szedjen legális benzokot, az legalább tényleg segíthet! Gondolom még csak a testéről sem kűldhetek képet?! Mert van olyan képe ahhol fél mesztelen feszít a 70 kilójával :D!

18/F



2019. okt. 9. 23:07
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
A fogalmazásért meg bocs, de nem volt időm foglalkozni vele :D!
2019. okt. 9. 23:19
 2/19 Agnarr ***** válasza:
0%

Semmiképp ne verekedj olyan nő miatt, ami nem a tiéd! Főleg ne olyanért, ami nem is lehet! Hidd el, egy csaj sem ér ennyit!

Egy ilyen alak meg, még ha meg is vered, nem fogja annyiban hagyni a dolgot. Valahogy kifoghat még rajtad.

2019. okt. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
De amúgy ő néha szokott hórdani magánál, borssprayt,viperát,boxert. Nekem is van itthon paprikaspram, már nem olyan kó minőségű, de 2-3 percre részegek,drogosok ellen is használ. Szerintetek vigyem magammal, és szerintetek van esély arra, hogy ő is használni fogja ellenem a “fegyvereit”?!
2019. okt. 9. 23:26
 4/19 anonim ***** válasza:
25%
Én letojnám. Ez egy túlpörgött majom, nem kell leereszkedni a szintjére. Ha belém kötne megvédeném magam, de ennyi.
2019. okt. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
#3 De engem nem a nő érdekel. Hanem, hogy a srác a lányokkat is basztatja, a haverjaimat is. Meg is verte ugye az egyiket, meg engem is meg akar, és nem fogok hagyni. Valószínűleg megverem, ha utána se áll le ott vannak a haverjaim! 3x annyian össze tudunk állni mint ők ,szerintem!
2019. okt. 9. 23:29
 6/19 A kérdező kommentje:
#5 Hát ha én nem kötök bele, majd ő fog belém lehet bőlcsebb lenne meg várni. De már türelmetlen vagyok!
2019. okt. 9. 23:30
 7/19 Agnarr ***** válasza:
0%
A spray mindenképp jó ötlet, mert túlerővel szemben is működik.
2019. okt. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Agnarr ***** válasza:
0%
Ha mindenképp verekedés tör ki, nem szabad visszafognod magad. Annyira el kell verned, hogy kórházba kerüljön, mert különben visszatámad később.
2019. okt. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
#9 Ez a fas”u akkor is visszatámad ha kórházba jutatom. De ha lesz bizonyítékom, hogy ő kezdte akkor úgysem szívnám meg. #10 Csak úgy le írom, hogy nekem már 17 évesen jogsim volt. Jövőre pedig egyetemista leszek valószínűleg szóval szerintem te ha gyorsan írnál 2x szarab”b lenne az írásod. És jelenleg egy jaguárral járkálok ami simán tudna menni 300-al szóval ennyit erről! Ezért is csókolózhattam azzal a fullos csajjal. És ne, hogy már eltűrjem, hogy nekem egy ilyen mint ez le álljon keménykedni. Ha be lesz drogozva hiába mondom neki, hogy rendőrt hívok. Biztos nem fogja akkor érdekelni, és simán az arcomba fúj. Utána le üt a viperával, végűl szét ver a boxerral. De nállam is ott lesz a paprika spray, de én előbb reagálok. Mielőtt ez megtőrténne! És nem paprikasprayel. Hanem csak neki megyek...
2019. okt. 10. 00:11
 10/19 anonim ***** válasza:
50%
Te ne kezdeményezd a balhét és ne provokáld. Önvédelemből verekedj maximum.
2019. okt. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!