Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek férfiasabb?

Hogyan legyek férfiasabb?

Figyelt kérdés
Verekedes, teren ha valaki melémköt hogy legyek bátrabb?
2019. okt. 12. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Ne verekedj, és ne hagyd, hogy beléd kössenek. Menj el valami küzdősportot tanulni, ami érdekel; ettől magabiztosabb leszel, és ez férfias!
2019. okt. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom belem akart lenni. Nem batornak kell lenni hanem okosnak. Nem kotekedni kell vele hanem lerazni ha nem valik be akkor johet szoba az ONVEDELEM... Ferfiassagot nem testi erobe merik...
2019. okt. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Azt szokták mondani, hogy a gyenge ember ököllel fenyeget, az erős pedig kisujjal. Szeretem ezt a mondást, mert van benne igazság. Én sose verekedtem, mindig megtudtam védeni magam szóban. Tudtam én olyat mondani, hogy az illetőnek örökre elment a kedve az acsarkodástól.


És van egy szeretett beszólásom: ,,Szívesen száj csatáznék veled, de nem támadok fegyvertelen emberre".


Mástól leszel férfias a társadalom vagy a nők szemében. Hogy ezt megértsd, idősebbnek kellene lenned. Kialakul ez majd.


20/F

2019. okt. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó de vannak elmebetegek akiknek mindegy mit mondasz neked megy. Akàr utcàn is. Ritka hogy ilyennel talàlkozz de megtörténhet. Pl a tipikus drogos, ittas, közveszélyes barmok. Akik màr nincsenek is maguknàl, ha nem is szólsz semmit is neked ugrik akàr. Ok lehet eltudsz futni, de ha csajod van màr màs a helyzet szerintem. Tök szégyen hogy mondod a csajnak fussunk, ahelyett hogy megvédenéd.
2019. okt. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szavakkal jobban lehet valakit bántani, mint ököllel, de önvédelem nem árt.

Pl felhúzza magát az igazságon amit mondasz, majd neked megy.


Mivel ő köt beléd először s ő is cselekszik elsőnek onnantól kezdve, ha kicsavarod a karját a helyéről az önvédelemnek számít.

Hivatalosan se tudna feldobni.


Férfiasságban benne van a büszkeség és tartás is.


Ha valami nagyon kuka ember kötekszik ott kell hagyni levegőnek nézve, az jobban fáj neki ;)


Ha követ akkor vissza a fent emlitettre.

2019. okt. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!