Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy legyek férfiasabb?

Hogy legyek férfiasabb?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok és nem vagyok férfias...erre van pár példa.Előröl jól áll a hajam viszont oldalnézetből a fejem nagyon gáz kisgyerekes ráadásul néhol van piros pattanásom ami csak ront a helyzeten..Tudom hisz láttam már képeket és néztem is magam előlapi kamerával.Öltözködésem háát....próbálkozok de sajnos nem vagyunk tehetősek de azért ügyelek hogy ha olyan helyre megyek azt tegyem divatosan.Elkezdtem edzeni hiszen a majd 2 méter magasságomhoz illene egy 80/85 kiló jelenleg 70-72 vagyok nyáron rövidnadrág pólóba nagyon hülyén nézek ki,voltam fesztiválozni a nyáron és hát a képeket mikor megláttam majdnem elsüllyedtem szégyenemben...:( Nyáron levágatom oldalt meg hátul a hajam géppel fent is megszedetem valamit majd ki alakítok. barátnőm nem volt sajnos mivel eléggé önbizalom hiányos vagyok vagy hogy mondják ezt..arcszőrzeten gondolkoztam mert elfedné az állam körüli bőrhibákat de sajnos ez nem lehetséges mert csak egy kis bajszom nő az államon és pajeszom de olyan hogy heti 1x kell borotválkoznom mert hülyén nézek ki vastag pajesszal (mivel nem). Van egy pár haverom akikkel kiülünk beszélgetünk megiszunk néha napján egy két sört és ennyi,ha valami nagyobb társaságba megyünk csak ülök nem beszélek és olyan érzésem van mint ha nem is szeretnék hogy ott legyek,gondoltam már rá ki kéne nyitnom a számat diszkréten hogy én is a csapat részese legyek de valami meggátol ebben..Kérlek segítsetek mi lenne erre a megoldás?Anyukám azt mondja hogy jó vagyok így de persze ő azt mondja amit hallani akarok tehát...Kérlek segítsetek mert ez nem mehet így tovább.szeretnék végre egy olyan nyarat mint a haverjaim minden hétvégéje szinte hogy csajoznak jót buliznak és ezeket a bulikat nem szorongják végig hogy ki nézi őket..Általános suliba is meg középsuliba is betált pár haverom akikkel nincs baj de néha szeretnek cukkolni..Hosszú lett de végre kiadhattam magamból..
2019. márc. 17. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Bőrhibákon a kozmetikus és a bőrgyógyász segít, a testtömegen a súlyzós edzés, az önbizalomhiányon a csapatsport, a többin meg az idő ;)
2019. márc. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%
Egy magabiztos pasi mindig jobban néz ki, mint egy önbizalomhiányos. Magadnak próbálj megfelelni, ne másoknak vagy az "ideál"-nak. Úgy is lesz majd olyan lány akinek bejössz. A legfontosabb tulajdonsága egy férfinak viszont tényleg a magabiztosság, mert mások felé erőt, határozottságot és biztonságot sugároz. Szóval hajrá!:)
2019. márc. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
17 evesen sehogy sem leszel ferfias :(
2019. márc. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!