Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit ajánlotok hogy férfiasabb...

Mit ajánlotok hogy férfiasabb legyek?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, edzek lassan 1 éve, de szeretném ha nagyobb lenne az alkarom, karom hátulról-előlről nézve is nagyobb lenne, nem csak oldalról.Arcom is "meghizna" kicsit stb. Tehát hogy férfiasodjak. Felszedtem már 13 kilót egyébként, zsírt nem nagyon észlelek, teljesen kockás a hasam.
2016. aug. 4. 00:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
ha 1 év alatt jött 13 kiló tiszta izom, akkor mit akarsz még? innen már amúgy is csak lassulni fog a fejlődésed. amúgy is még csak 17 vagy, majd 22 éves korodig kialakul.
2016. aug. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem, mert kőkeményen tartom az étrendet, edzést, pihenést. Volt aki azt mondja vegyek tesztoszteron fokozót, attól majd férfiasodok. Vélemény?
2016. aug. 4. 00:43
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
a tesztoszteron fokozó 30+ éves embereknek való, akik már idősödnek, és a saját tesztótermelésük alatt vannak, ezt tudbózzal fel picit, pár %-al, természetes összetevőkkel, kivonatokkal, pl királydinnye mag (tribulus) ilyen fiatalon nincsen hatása.
2016. aug. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
6%

Pár pasi/srác túlzásba viszi xD

Én pl a szálkásan izmos testalkatot jobban szeretem sőt oda-vissza vagyok érte *w*

Utálom a böhöm nagykarú embereket, akik mozogni se tudnak rendesen, pl karját nem tudja maga mellé lerakni ><"

Nagyon kötött izomagyuakról mesélt pár barátnőm hogy szarok az ágyban xD nem valami rugalmasak. - sírtam a részleteken.

De izlések és pofonok. Párom szálkás és még mindig csorgatom a nyálamat xD kipirul az arcom még a mai napig is (4éve együtt -tervezve a jövő)

Olykor megjegyzi hogy hagyjam abba zavarba ejtő vagyok neki ahogy lesem. Háát abból az van mindig, hogy leteperem szarrá ölelgetni, puszilgatni. Nekem valami fétis féle lehet ez. Ja meg van honnan modellezni a regényem fasziját, olykor bepózoltatom, mert nem tudom fejből melyik izom milyen pózba hogyan formálódik. Alkotóművészként van kis előnyöm :)

(23éves nő)

2016. aug. 4. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

ez a testépités kategória. az izom nagyságának semmi köze nincsen az inak merevségéhez, izmosan is lehetsz hajlékony, és nemizmosan is lehetsz kötött. aki edz, az pont hogy jobb magához képest az ágyban, mert magasabb a libidója, és jobban birja szusszal.


ne tessék már hülyeségeket irni, köszi.

2016. aug. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
rakj már fel a barátodról képet, érdekelne mennyire "szálkás"
2016. aug. 4. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
8%

Ja és csak az izomzattól nem leszel "férfiasabb". Mondjuk nem is tudom hova s minek tepersz annyira, magadféle elképzelés vagy női vélemény érdekel?

De amúgy természetes hogy a kar keresztmetszete ovális és nem véletlen nincs a hónaljad fele izom >< fiatal vagy s szerintem nem gond ha hátulról s előről nem annyira vastag, mint oldalról. Lehet csak te nézetedből "nem megfelelő" , mint a legtöbb csaj mondja hogy kövér vagy hízott de pl mások meg mondják neki, nemis vagy az...

2016. aug. 4. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

nem érdekel a nők véleménye, amig nem edzettem is mindig volt nőm, meg mióta edzek, azóta is mindig van. azért edzek mert szeretek, ez olyan nekem, mint másnak a foci.


[link]


[link]


sup mate

2016. aug. 4. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 aikiboxer ***** válasza:
100%
Adri azok a csajok írnak így, akiknek nem jutott rendes testfelépítésű férfi, hogy magukat nyugtassák. Ez amúgy sportfórum, nem a szerelmes vagyok a spagetti páromba rovat.
2016. aug. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Cortez70 ***** válasza:
100%
Ki ez az adri? Ritka nagy baromságokat írt ide. Beszarás mik vannak.:)
2016. aug. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!