Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen betegségem van, ha...

Milyen betegségem van, ha emberek közé megyek és folyton szorongok, mert úgy érzem, hogy figyelnek és magukban elhordanak mindennek?

Figyelt kérdés
Jó lenne, ha segítene valaki, mert már lassan az utcára sem tudok kimenni. Félek az emberektől, szorongok és úgy érzem, hogy mindenki belém akar kötni, mindenhol ellenségek vesznek körbe, akik már alig várják, hogy eltapossanak és kigúnyoljanak valamiért.

2019. okt. 13. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Üldözési mánia a neve, mésképp paranoia. Pszichiáterhez kéne menni vele, mert ha végképp elhatalmasodik rajtad, és nem kezelik, olyan leszel, mint egy magatehetetlen növény. Olyan is van, aki erőszakossá válik, és ezt vagy maga ellen, vagy mások ellen fordítja. Egyiket sem éri meg megvárni.
2019. okt. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Szociális fóbia, vagy pánik betegség
2019. okt. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ugyanígy voltam én is, szociális fóbiának hívják. Elmentem pszichiáterhez, aki utána pszichológushoz és kaptam egy nagyon enyhe szorongásoldót. Kérj segítséget!
2019. okt. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szociális fóbia. Nem ártana felkeresni egy szakorvost. Saját bőrömön tapasztaltam.
2019. okt. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pszichológushoz küldött, kihagytam egy szót.😊
2019. okt. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hmm, akkor tényleg szakember lesz a vége. Köszönöm szépen a válaszokat.

Azt mondjuk nem gondoltam volna, hogy ennyire gyakori.

2019. okt. 13. 16:27
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Én is így vagyok. Én járok orvoshoz, de sokat rajtam nem segít. Én is mindig akárhova megyek ezt érzem, plusz azt is hogy semmitérő roncs vagyok.
2019. okt. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is igy érzem de ne aggódj szerintem.. Normális hogy előjön.. Én is ilyen vagyok, de ha valaha volt mellettem valaki akiről azt hittem szeret és megerősitést kaptam spse volt baj a tömeggel.. De mivel mindenki után és elítél ezért egy lányt se érdeklek, neten is bántást kapom ez hozzá tesz a félénkséghez és elrontott engem..

18f

2019. okt. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!