Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért félnek tőlem az albánok?

Miért félnek tőlem az albánok?

Figyelt kérdés

Ha bemegyek egy pékségbe, akkor mindig olyan furán viselkednek velem az eladók és a pékek. Nyilvánvaló jeleket mutatnak arra vonatkozóan, hogy tartanak tőlem, messzebb húzódnak a pulttól, figyelik a mozdulataimat, idegesek. Egyszer az egyik vissza is szaladt a konyhába, amikor meglátott, és az ajtón lévő kis ablakon kukucskált időnként, hogy elmentem-e már.


Kezd már kicsit kellemetlen lenni, mert nekem nincs semmi bajom velük.



2019. okt. 16. 14:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Na jó, mi ezt nem hisszük el. :D
2019. okt. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
azthiszik zsaru vagy
2019. okt. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tényleg így van, nem csak kitalálom. Szeretnék többet tudni a kultúrájukról, milyen nevek gyakoribbak náluk, van-e valamilyen hagyományos szabály ezeknek a kiválasztására - röviden információt gyűjteni egy írásomhoz biztos forrásból. De nem igazán lehet ilyenekről érdeklődni, ha olyan reakciót produkálnak rád, mintha pisztollyal hadonásznál, és a bevétel átadását követelnéd. :/
2019. okt. 16. 14:44
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Hát valamit nagyon elronthattál ha igy félnek tőled.
2019. okt. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Belépéskor köszöntem, mint minden normális ember, és körülbelül ennyi tette be a kaput. Magasabb vagyok az átlagnál, és elég extrém az öltözködésem, de ettől még szerintem nem festek veszélyesen.
2019. okt. 16. 14:58
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát az attól függ mitől extrém az öltözködésed?
2019. okt. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az albán pékségekben a pékek sokszor nem is beszélnek magyarul, normálisan bejelentve sincs senki stb. Lehet azt hiszik a bevándorlásiaknál dolgozol vagy NAV-os vagy. Mondjuk most jut eszembe, hogy sosem láttam kártyás fizetési lehetőséget albán pékségeknél...🤔
2019. okt. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#6: Bőrnadrág, szegecses bőrdzseki, bandás pólók, acélbetétes bakancs, oldalláncok. Mindenféle elem kikapkodva a punk, rocker, metalhead és goth öltözködésből.
2019. okt. 16. 15:10
 9/11 anonim ***** válasza:
77%

6 os vagyok akkor valszeg ez riszthatta el őket,vannak emberek akik érzékenyek az ilyesmire.

Amugy ismerek albánokat nincs velük gond,báris ott ahol én laktam nem volt,annyi hogy nőt gyereket sose láttunk csak férfiakat de azok is beilleszkedtek a közösségbe.

2019. okt. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

6-os. Tudom, hogy vannak, akiknek ez nem jön be, az utcán, ha megyek, akkor beszólogatnak, fintorognak, egyszer meg is próbáltak megverni a zebránál. De félelmet még nem láttam válaszként magyaroktól, csak tőlük.


Egyedül a főnök nem volt rémült, rajta inkább csak érdeklődés látszott a szokatlanságomból kifolyólag. Viszont később - miután kinevettem egy random biciklist, aki véletlenül fellökte a kukát, amikor a főnök kint kávézott, és olyan iparkodva, remegve szedte össze belőle a szemetet, majd állította vissza a helyére, mintha attól félne, hogy ha nem elég gyors, lelövi a főnök - , már ő is mutatott némi óvatos fenntartást. Nagyon úgy fixírozott, mint aki nem tud hová tenni. Később világosítottak fel róla, hogy a főnök a környéken a helyi keresztapa, tehát valószínűleg ő meg azt furcsállta, hogy én hogyhogy nem tartok őtőle.


De a dolgozók részéről érthetetlen ez nekem. Náluk nincsenek ilyen öltözékű emberek esetleg?

2019. okt. 16. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!