Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A mai fiatalok miért nem...

A mai fiatalok miért nem félnek a felnőttektől?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom,egyáltalán nem értem az egészet,és csodálkozom. Ezeken a kis ropi tizenéveseken is...látni az arcukon, a tekintetükön,hogy nem tisztelnek semmit és senkit,és mintha övék lenne a világ! Bármilyen nagy darab Bud Spencer kinézetű vagy,akkor is beszólnak és semmi félelem nincs bennük.. sőt kinevetnek mindenkit még a rendőröket is.Azért ez dühítő és furcsa egyben nem?

Mitől lettek ilyen kötekedő,agresszív mentalitásúak? Én amikor gyerek voltam (20 éve)és ha egy idegen megemelte

a hangját valamiért én totál elszégyeltem magam.


2019. aug. 27. 02:36
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
43%
Nanana, ne általánosíts. Amúgy csak ezzel jár a kamaszkor, lázad az ember, és tényleg azt hiszi, hogy övé a világ. De nem mindenkinél, én is ebben a korban vagyok, és nem lázadozok. :D
2019. aug. 27. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim ***** válasza:
36%
Mert miénk a világ!:DD
2019. aug. 27. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 anonim ***** válasza:
56%

Miért kellene FÉLNI? Szerinted úgy nézne ki az egészséges világ?

A tisztelet megadásának hiánya gondolom, abból következik, hogy otthon túlságosan elhitetik a gyerekkel, hogy ő a világ közepe. A két véglet közötti állapot lenne ideális inkább.

2019. aug. 27. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 A kérdező kommentje:

Tisztelet a kivételnek persze!

Amúgy semmi mienk a világ! Ez nem erről szól! És igen.. tartson a felnőttektől,mert ők a FELNŐTTEK! Ne szemtelenkedjenek, és adják meg a tiszteletet! Ha meg véletlenül valaki lekeverne nekik egy nyaklevest,akkor meg tufnánsk panasukofni a fél világnak. Attól mert valaki kamasz be rongáljon,rugdosódjon,kötekedjen. És egymást se terrorizálják!!!Sajnálom de án csak ezt látom. A rendvédelemnél dolgozok, szerintem nekem több tapasztalatom van,többet látok.

2019. aug. 27. 04:37
 5/75 anonim ***** válasza:
68%
Az ő hátukon fog majd csattanni az ostor, mert ha majd ők is felnőttek lesznek, akkor majd őket sem fogja majd senki sem tisztelni...
2019. aug. 27. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 anonim ***** válasza:
66%

Azért vagy ilyen görcsösen ráfeszülve erre a felnőtt témára, mert neked ez a legnagyobb dolog, amit elértél az életben és amiért tisztelni kellene téged? Ez szomorú.

Én csak ennyiért senkit sem tisztelek. Azt ki kell érdemelni. Természetesen nem szólok be az utcán senkinek, mert számomra nem ez a normális. De ne várd már el, hogy tiszteljelek, mert meghaladtál egy bizonyos kort:DDD

2019. aug. 27. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 anonim ***** válasza:
47%

hát ez nagyon szánalmas, hogy te 20 évesen összeszartad magad ha rádszólt egy idősebb


meg 20 évesen gyereknek tekintetted magad?


mitől lettél akkor felnőtt? azért mert betöltötted a 30at? vagy összejött egy gyerek?

2019. aug. 27. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 anonim ***** válasza:
68%

Attól, hogy valaki elért egy bizonyos kort, önmagában nem érdemel tiszteletet. Tiszteletet az értékekkel bíró emberek érdemelnek - természetesen nem anyagi értékre gondolok.

50 múltam, de soha nem tudtam tisztelni a buta, erőszakos, tiszteletet érdem nélkül követelő embereket, és én sem várom el, hogy csupán a koromra való tekintettel tiazteljeb bárki is.

2019. aug. 27. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 anonim ***** válasza:
40%
* tiszteljen
2019. aug. 27. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 A kérdező kommentje:

6-osk A legfontosabb a köszönés, ezt csak így ponton kívül jegyezném meg! Gondolom ez nálad is alap, bár nem hiszem!

1. Igen! Tisztelni kell,a felnőttet a kora miatt is szimplán,ha szegény,ha módosabb,ha 5 diplomája van,vagy ha egész életében csak fizikai munkát végzett! Most ez mindegy!

2.Az pedig alap,hogy a tömegközlekedési eszközökön is tudjunk viselkedni!

3.Még mindig nálad maradva kedves hozzászóló! Te és a suhanc haverjaid vagytok még mindig a taknyosok.. akik,SEMMIT nem tapasztaltak az élet dolgairól és semmit nem tettetek le az asztalra,ezért ELVÁRÁS kisfiam,hogy aki 3x 4x idősebb mint te arra felnézel!!! Ahogy az 1,es pontban is írtam..mert ő sokkal többet tud már mint te!

Sosem tudhatod,hogy ki jön veled szembe, lehet,hogy pont a reggeli péksüteményedet készítette fáradtan a pékségbe amivel dobálóztok az iskolai folyosón!

Nyílván te még butácska vagy, de majd egyszer te is nagy leszel és hidd el,hogy téged is fog zavarni a sok rendetlen viselkedés zavaros mitugrász!

Jaaa... és én így gondolkoztam gyerekként is, nem csak most felnőttként! Tehát a hiba a mai generációban van!

Ui: Amúgy nem voltál vicces hiába biggyesztetted oda a sok :D:D-t! Szánalmas!

2019. aug. 27. 05:41
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!