Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem bírom ezt a munkarendet....

Nem bírom ezt a munkarendet. Tehetnék valamit, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

Idén diplomáztam, és ebben a hónapban munkába is álltam. Irodai munkáról van szó, vagyis a tipikus 8-tól, 9-től 5-ig, illetve 6-ig tartó munkarenddel, ez pedig a halálom.

Egyszerűen nem bírom, hogy 8-ra bent kell legyek, vagyis 7 előtt kelek, és még egy órát buszozom haza. Mire feleszmélek, meg kicsit magamhoz térek máris feküdhetek le.

Legszívesebben olyan munkát végeznék, ami 6-kor kezdődik, és értelemszerűen hamarabb vége. Mondtam a többieknek is, hogy inkább elmennék egy gyárba, szerintük nem vagyok normális.

Minden munka ilyen, hogy 8,9-től kezdődik (a gyárakon kívül)?



2019. okt. 16. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Próbáld ki a 6-18, 18-6 munkarendet, tök jó!
2019. okt. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Természetesen nem minden munka ilyen. Még az is lehet, hogy a munkahelyeden meg lehet beszélni, hogy előbb kezdhess.
2019. okt. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Én 6:50-től 16:50-ig, vagy 16:50-től 6:50-ig dolgozok, tök zsír :)

És nem gyár.

2019. okt. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

"Minden munka ilyen, hogy 8,9-től kezdődik (a gyárakon kívül)?"


Nem, mert van ahol reggel 6-tól másnap reggel 6-ig kell dolgoznod.

Felvilágosítalak: az átlag ember vagy 7.40-re, vagy 8-ra megy dolgozni, és 16-ig, vagy 16.20-ig dolgozik. Van, aki reggeli műszakba megy: 6-14, van, aki délutános, pl. párom: 13.30-22, van, aki estére megy: 22-6.


Szüleid mégis hogy járnak dolgozni, hogy úgy csinálsz most, mintha egy űrlény most hozott volna le téged a Földre és most szembesülnél a munka világával először?

2019. okt. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Nyugi most mindjárt letámad majd mindenki, hogy ő bezzeg 4-kor kel és 14 órát dolgozik minden nap
2019. okt. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%

Nem normális ez a 8-10 órás munkaidő.

Rabszolgaság. Be kéne vezetni az 5 órás munkaidőt(ugyanannyi fizetés)

2019. okt. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Na mindjárt jön a sok pék reklamálni😂
2019. okt. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%
fiatal pályakezdőként egyből belecsöppentem egy hatos munkakezdésű munkába...nekem halálom volt. a majd két év alatt csak nyűglődtem, hiába volt hamarabb vége nem tudtam jól kihasználni az időmet, mit meg nem adtam volna ha nyolckor kezdhetek. igaz ez nem irodai jellegű volt, de előre félek hogy milyen lehet egy három műszakos fizikait végző munkás, mert nekem még ez is sok volt.
2019. okt. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
78%

Keress másik állást. Irodában dolgozom.

7 előtt már bent vagyok, 3 után nem sokkal indulok haza.

Mondjuk rugalmas a munkaidő elvileg, de így a legkényelmesebb nekem.

2019. okt. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!