Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A mai 20-as,30-as generációra...

A mai 20-as,30-as generációra szerintetek is jellemző az egoizmus, a beképzeltség, és az önimádat?

Figyelt kérdés
84-ben születtem, tehát én is beletartozom ebbe a generációba... de sokszor úgy érzem, sokkal jobb lett volna mondjuk a korábbi évtizedekben felnőttnek lenni mint manapság, mert akkor még az emberek is sokkal normálisabbak voltak.

2019. okt. 17. 10:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
9%

A legeslegnagyobb butaság az egyes személyek tulajdonságait ilyen-olyan statisztikák alapján meghatározni. Az egyén mindig is egyén volt, saját akarattal és gondolkodásvilággal. Ez a generációs besorolás is nagyon durván túltolt téma. És egyébként sem az egyedek személyiségét vizsgálja, hanem azt, hogy az éppen aktuális gazdasági, politikai, társadalmi viszonyok milyen hatásokért felelősek. Hatásokat vizsgál, és nem egyéneket. Ezek a hatások vagy kifejtik hatásukat az adott személyre, vagy nem. De még csak nem is mindenhol érezhetőek ugyanolyan mértékben.

Az általad felsorolt tulajdonságok pedig nettó egyéni tulajdonságok, semmi közük a generációs jellemzőkhöz.

Ja, és igen, persze, "régenmindenjobbvót".

2019. okt. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

27 éves vagyok és sajnos eléggé félek az emberektől.

Ráadásul pont az idősebbektől tapasztalom, hogy elég nagy a szájuk, mindenhez nagyon értenek és megmondják a másiknak, hogyan kell élnie és imádnak kötekedni is.

Az egyik 22 éves kollégám most kezdett el gyúrni, mire az egyik 60 felé közelítő munkatársunk egyből elkezdte elhordani mindennek a háta mögött, hogy bezzeg ő már 16 éves korában izmosabb volt, mint most az a nyikhaj gyerek és "a faxomma' dobátam fő a zutánfutóra a bálákat, annak a szánalomnak meg még barátnője sincs!"

Szóval én nem igazán látom, hogy a fiatalok annyira tiszteletlenek lennének másokkal.

2019. okt. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Harmincasokra jellemző inkább, huszasokra nem. Én így látom.
2019. okt. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
26%
A nőkre mindenképpen. Úgy járnak kellek fel alá, mintha ők sz.rták volna a spanyolviaszt holott többségük semmit nem tett le az életben a jó seggen meg a cuki pofin kívül.
2019. okt. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem tudom, miért a fiatalokra mondják, hogy önimádóak, mikor kivétel nélkül mindig valami 40-50 éves ripacs az, aki intoleráns és azt hiszi, az ő kedvéért mindenkinek ugrania kell, főleg a szolgáltatóiparban.
2019. okt. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
12! Miért foglalkozol azzal hogy mit beszélnek a hátad mögött a kollégák? Az mind alattad van! Ne foglalkozz vele, élj úgy hogy te jól érezd magad...
2019. okt. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!