Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszik a nők, hogy...

Miért hiszik a nők, hogy bosszút állnak az exükön azzal, ha szakítás után rendbehozzák magukat, lefogynak?

Figyelt kérdés
Aki kidobott valakit, azt azért tette, mert már sem érzelmileg, sem szexuálisan nem nyújtott neki semmit, nem jelentett neki semmit a másik ember jelenléte. Innentől kezdve teljesen mindegy, ha ugyanúgy marad, ha megcsúnyul, ha megszépül... nincs jelentősége, mert már vége. És akkor jönnek ezek a “jól bosszút álltam a szakításért és 30 kilót fogytam” dumák. Hát jól bosszút álltál valakin, akinek eszébe sem jut már, hogy te vajon hogyan nézhetsz ki aktuálisan...
2019. okt. 17. 20:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hát ha a pasi kifejezetten a túlsúlya miatt dobta, akkor végül is felfogható bosszúként.
2019. okt. 19. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
De akkor se értem van egy tehén csajom dobom és összejövök egy nem tehénnel. A tehén időközben lefogy..... oké de nekem meg van új csajom tehát immár az se érdekel ha 30 kilós.... hol itt a bosszú sikere??
2019. okt. 19. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
63%
Azta mennyi "okos pasiiii" ... szóval ha egy lányt dobott egy fiú vagy ugyan ez fordítva is. A sértett személy el veszti általában az önbizalmát, és nagyon mélyre zuhan. Ilyenkor jön az , hogy " meg mutatóm mit is dobtál el " ha egy picit túlsúlyos akkor az alakján változtat, ha jó az alak akkor fodrász, köröm stb , ez amúgy nem rossz dolog ( én is ebben vagyok pl ) de majd idővel rá jön hogy semmi értelem, de legalább vissza kapja az önbizalmat, és " új embernek " érezheti magát... általában mi nők vagyunk így, hogy " na még azért is meg mutatóm mit dobott el " 😅 . Szerintem legtöbb nő így van ezzel persze fiúk is érezhetik ezt így. 24 / L
2019. okt. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

“Ilyenkor jön az , hogy " meg mutatóm mit is dobtál el "

Hát de éppen ez az, hogy nem azt “dobtam el”, ami szakítás után lett, hanem azt, amilyen mellettem volt. És ha nem szakítunk -maradjunk példának a fogyásnál- akkor soha nem kezdett volna diétázni, egyre nagyobbra hízott volna mellettem, tehát nincs jelentősége, hogy szakítás után milyenné változott.


Eleve miért kell bosszút állni egy szakítás miatt, ha nem kellesz a másiknak, akkor nem kellesz, az ilyesmit képtelenség erőltetni. Könnyebb úgy lefogyni, hogy a bosszúállás motivál, mint elfogadni a valóságot, hogy elhanyagolt külsővel kevesebb eséllyel lesz olyan párod amilyenre vágysz?

2019. okt. 19. 09:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!