Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Igénytelen vagyok, ha nincs...

Igénytelen vagyok, ha nincs igényem nyaralni?

Figyelt kérdés

Mármint, a nyaralás alatt értve valami több napos-hetes tengerpart, külföld, akármi.

A párom nagyon szeret nyaralni, így évente járunk. Ilyenkor én is szívesen megyek, de korábban, amikor gyerek voltam, sose jártunk a szüleimmel, még csak osztálykirándulásokra sem mentem.

Néha még ilyenkor is, amikor a párom tétel szerűen mondja az összegeket, hogy akkor 3 hét lesz X pénz, akkor is kicsit úgy érzem, hogy egek, ez rengeteg pénz, ebből mennyi ideig lehetne fedezni mindent...

Persze neki nem mondok ilyet, mert ha ő nyaralni szeretne rajta, akkor nyaralni megyünk.


Szóval, szeretek utazni, jól is éreztem magam eddig mindig, de megszakad a szívem leírva látni azokat az összegeket.


Van igényem a kikapcsolódásra, de nekem az is program, ha lemegyünk a tóhoz vonattal egy délután, vagy át egy másik városba sétálgatni.

Sajnálom a pénzt, mert nem így nőttem fel. Holott tudom, hogy manapság már olcsóbb utazni, mint régebben volt, mindenki nyaral, aki megteheti...


Amugy eleinte hosszú hétvégére jártunk nyaranta egyszer, mert akkoriban annyi fért bele, valamelyik szomszéd fővárosba, ezeket nagyon szerettem, és vonattal meg egy olcsóbb szálláslehetőséggel anyagilag sem annyira megterhelő.


2019. ápr. 25. 08:59
 1/2 A kérdező kommentje:
-amugy lány-
2019. ápr. 25. 09:00
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy igénytelen. Nekem is tökéletes kikapcsolódás, akár a saját városomban is elmenni egy programra, kirándulni a közeli hegyekben, vagy elmenni fürdeni, napozni közeli tóhoz, vagy strandra. Szerintem sem kell feltétlenül elutazni valahova hetekre. Jó az is, meg nem is sajnálom rá a pénzt, de egyáltalán nem ragaszkodom hozzá.
2019. ápr. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!