Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyes emberek miért nem...

Egyes emberek miért nem mennek soha nyaralni?

Figyelt kérdés

Nemrég ismertem meg egy ilyen férfit. Már majdnem 40 éves de azt mondta legutóbb 12 éves korában volt nyaralni egy nyári táborban. WTF!!!!!!


Azt mondja ő itt szeret csak lenni a szülővárosában és kész. Nem érdeklik más helyek, ennyi. Ja és nem azért nem megy mert pénze nem volna rá.


Annyira furcsa. Hogy lehet így élni? Soha semmi új élmény, impulzus, hely, emberek!


Ti ismertek ilyen embereket?



2019. jún. 24. 00:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
Egyedül él? Talán egyedül nincs kedve elmenni
2019. jún. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%
Én azért, mert nincs kivel mennem.
2019. jún. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
18%

Igen, ismerek.

Szerintem őket hívják antiszociálisoknak.

Vagy csak simán nem szeretnek kimozdulni a komfortzónájukból, a mindennapoknak élnek.

Ő ezt szokta meg, neki így a jó.

Lehet akár egyfajta félelem is az új helyektől, emberektől stb.

Lehet az is hogy túlságosan zárkózott, visszahúzódó.

2019. jún. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
47%

Nekem rossz érzés idegen helyen, amikor elmentem Görögbe napközben jól éreztem magam, az ottani csajok is nézegettek, eljött az éjszaka én meg ott sírtam fiatal férfi létemre teraszon hogy mennyivel jobb lenne így élni, jó idő, lazák az emberek, és teljesen más ott egy esti utcakép mint itthon.


Ezeket a dolgokat én nem tudom helyén kezelni, egyszerűen sok, máshol látni a szépet Borsodi lakosként, szívszorító.

Ezért nem megyek inkább sehova, képeken megnézem a helyeket mert úgy azért mégsem olyan mintha élőben lennék ott.


Milyen furcsa, nem?

26F

2019. jún. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

# 3


Az elmondása alapján ezt szokta meg szerintem. Azt az egyetlen nyaralást mondta 12 éves korából amin egész életében részt vett.


De valahogy olyan szomorú ez az egész.

2019. jún. 24. 00:42
 6/20 anonim ***** válasza:
92%

Mi szàmít neked nyaralásnak?


(Èn pl alapból gyűlölöm a nyarat, ilyenkor a hàzból sem szívesen megyek ki, ha mondjuk a tengerparton kellene heverésznem egy hétig tuti belepusztulnék! De a többi 3 évszakban szívesen mászkàlok nagyvárosokban)

2019. jún. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%

Nekem meg az fura, ha valakinek van 2 hét szabadsága és ez alatt meg sem pihen otthon, hanem megy is el, akár más országba.

Nekem pont az emberből és az impulzusból túl sok a hétköznapokban.



Egyébként nem vonz az utazás, valamilyen szinten mennék nyaralni (mindenképp városnézős, bringázós, túrázós), de

1. Nincs kivel

2. Időt is nehezen szánnék rá

3. Nincs miből. Jelen pillanatban úgy nagyjából egy vasam sincs, ami erre fordítható lenne.

2019. jún. 24. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
79%

Lenne miből, idő is lenne rá, de nem beszélek nyelveket. (Na jó, kicsit németül, de az édeskevés).

Ez mindent agyoncsap, így ha megyek, belföldön nyaralok.

2019. jún. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
75%

"Annyira furcsa. Hogy lehet így élni? Soha semmi új élmény, impulzus, hely, emberek!":

Ez neked miért gond? Rosszabb lesz az életed, ha ezt tapasztalod? Tudnál/akarnál neki segíteni, hogy változzon? Akkor neki így jó, és kész. Van, aki nem akar benne lenni a fogyasztói társadalom keveréseiben.

2019. jún. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
55%

Talán azért,mert nem látja értelmét 1-2 hét alatt elkölteni azt a pénzt,amit 1 év alatt megspórolt.


Én külföldön sem voltam még,Balaton volt a legmesszebb,ahová eljutottam és repülőn sem ültem még.


Ma már szerintem neten bármit megnézhetsz,ami érdekel.

Élőben is biztos szép élmény,de annyit nem ér,hogy a keményen megspórolt pénzedet erre költsd.

2019. jún. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!