Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem merek haza hívni egy...

Nem merek haza hívni egy lányt se vagy haveromat se mert elég szegények vagyunk és elég rossz házunk van lányok titeket ez érdekelne?

Figyelt kérdés

Nemrég is az volt hogy beszéltünk egy találkát szegeden egy lánnyal és én Csabán lakok. Jöttek haverjaim neki egy barátnöje egyébként Peströl jöttek és aznap este ugye nembírtak haza menni ezért megkérdezte a lány h aludhatnak e nálam

És én úgy beparáztam hogy azt hazudtam hogy a szüleim ma nincsenek otthon és nincs kulcsom mondtam haveromnak h elfelejtettem szólni h ott e aludhatok náluk? És persze bele eggyezett és akkor a lányokkal együdt ott aludtunk nála.

De már rohadtul idegesít hogy nem merem a haverokat is át hívni vagy lányokat. Titeket érdekelne ha a haverom lennél vagy egy lány?


2019. okt. 20. 13:30
 1/8 A kérdező kommentje:
És már azon is gondolkodtam hogy így soha életbe nem lessz barátnöm hogy nincs pénzem mert ugye egy barátnövel jól kell érezni magad amihez szintén pénz kell ajándékokat venni amihez szintén pénz és lassan bele orulok
2019. okt. 20. 13:36
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem zavarna.

Bőven elég, ha először mikor átmentek hozzád elmondod neki, hogy ez a lakás nem egy életcél, jól fizető àllást keresel majd és elköltözöl

2019. okt. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A szüleim háza sose lett befejezve, az emeleten pl. ajtó nyílik a semmibe, ahova erkélyt terveztek. Ettől függetlenül mindig nálunk tartottuk az összejöveteleket, mert volt sok finom enni-innivaló és a szüleim szívesen látták a barátaimat.
2019. okt. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azabaj nálunk úgy van h van egy konyha furdö meg két szoba és ahol én alszok ott alszik a növerem is ez meg a masik. Egyébként anyuék is kérdezték h miert nem hivok at egy baratomat se amikor en mindog megyek de nem akartam bunko lenni.
2019. okt. 20. 13:45
 5/8 A kérdező kommentje:
Mert ezért a házért is sokat dolgoztak.
2019. okt. 20. 13:46
 6/8 anonim ***** válasza:
😥
2019. okt. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna. Aki igazán szeret, nem a házadért, hanem önmagadért szeret! :-)
2019. okt. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ne aggódj, egy normális lányt nem az érdekli, hogy milyen házban laksz és kivel osztozkodsz egy szobán. Meg írtad még ugye, hogy ajándékok. Én személy szerint nem várom el a barátomtól, hogy ajándékot vegyen, nem is nagyon szeretem őket, max egy szál virág. A szeretet a fontos nem az, hogy milyen ajándékot veszel neki, milyen az anyagi helyzeted. Tudom sajnos, hogy vannak olyanok is, akik ennek az ellenkezői, de az olyat inkább te küldd el. A haverok meg biztos nem fognak azért megutálni vagy kiközösíteni, mert nem olyan házban élsz, mint mondjuk ők.
2019. nov. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!