Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mért nem tudom komolyan venni...

Mért nem tudom komolyan venni a nők problémáit?

Figyelt kérdés

Két filmrészlet alapján jutott ez most eszembe, ahol a nők arról vallottak, hogy milyen rossz nekik én meg mosolyogtam közben.(szexisták a férfiak, állandóan szexuális utalásokat tesznek nekik ...) Vagy még régebben egy csaj tökre beijedt egy hirtelen előbukkanó csöves miatt én meg ahelyett, hogy segítettem volna neki vagy valami elkezdtem röhögni, mondjuk nem volt veszélyben de attól még tényleg megijedhetett.

Valahogy az ilyen tipikus női problémákat nem tudom átérezni, mert bár látom hogy valamilyen szinten igazuk van de közben meg amikor ezzel próbálják alátámasztani, hogy nekik nehezebb dolguk van olyan nevetségesnek találom az egészet.


2019. okt. 20. 21:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

“Mért nem tudom komolyan venni a nők problémáit?“

Mert még nem dugtak akaratod ellenére egy péniszt, vagy egy öklöt az ánuszodba. Amint ez megtörténik, rögtön roppant érzékeny leszel a nők problémáira.

2019. okt. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
1%
Jól tetted hogy nem segítettél,valószínűleg a segítséged után szarba se nézet volna,ilyen ez.
2019. okt. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Ja, nem dgott volna veled a segítségért cserébe. Mik vannak...
2019. okt. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
1%
Én arról beszélek amikor egy köszönömöt nem tud kinyögni utána.
2019. okt. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Persze, arra gondoltál...
2019. okt. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Te most egy troll vagy, aki hergelni akarja a gyk népet, vagy csak ennyíre e.l.b.a.szott egyén vagy?
2019. okt. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy olyan kis lény vagy ami képtelen arra ami emberré teszi az embert: empátiára.
2019. okt. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bántottak már nők? Női családtagjaiddal jó a kapcsolatod? Lehet, hogy azért nem érzed át a problémáikat, mert haragszol bizonyos nőkre. Esetleg rajtuk keresztül az összes nőre. Ha akad mégis olyan, akihez közel állsz, akkor képzeld bele őt azokba a szituációkba, amiket leírtál. Ez segíthet talán.
2019. okt. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Bele képzelhetné,de amíg nem vele történik minek foglalkozzon vele? Senki nem ér annyit hogy bajba kerüljön miatta.
2019. okt. 21. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
47%, és még te mersz agyhalottnak nevezni valakit :D te egoista barom
2019. okt. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!