Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Segítenél egy ilyen helyzetben...

Segítenél egy ilyen helyzetben egy bántalmazott nőn?

Figyelt kérdés

10ből 9 fotelharcos a kommentekben "segített volna" ha ott lett volna. Aki nemleges választ kommentelt, azt letámadta mindenki, hogy hogy lehetnek olyanok.



Én nem segítenék, csak magamat teszem ki veszélyhelyzetnek, valószínűleg késelés lesz a vége, ők meg utána kibékülnek, és élik tovább a megszokott életüket.


Te segítenél, kockáztatva az életedet?


[link]



2019. okt. 22. 15:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Abban igazad van, hogy te húzhatod a rövidebbet, bennem szokott lenni késztetés, de a józan ész sokszor meggátol. Ha odamegyek, akkor én is kaphatok a pofámra, még akkor is, ha nő vagyok... Illetve rendőrök nélkül nem hinném, mert ha el is érem azt, hogy ott ne bántsa, lehet, hogy hazamennek és halálra veri...
2019. okt. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem,főleg,hogy nem tudom miért van az egész balhé.Az ilyenből jobb kimaradni.
2019. okt. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
19%

Nem!


Miért?


Megtörtént eset!


BKV járat. Éjszaka. 2 C, erőszakoskodni kezd egy lánnyal, kiveszik a kezéből a telefont és le akarják szállítani egy kies megállóban. Emberünk ott utazik. "Megkéri" a fiúkat, hogy ejtsék a tervet, mire egyik nekimegy. Emberünk meg a kezében lévő fegyverrel kiüti a srác fogait, a másik srácnak meg felajánl egy lövést. A C-k leszállnak.


Mi lett az ügy vége?


Pár nap múlva rendőrség elfogja. Kap 4 évet, ebből 2 leül. Közben hitel bedől, feleség gyerekkel lelép.



Ráadásul soha nem sajnálom azt a nőt, aki barmokkal leáll.

A nő legyen szerető és szexjátékszer. De SOHA ne barátnő vag

2019. okt. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem segítenék,az emberek sz'rok és értéktelenek,én is az vagyok mielőtt valaki megjegyezné.
2019. okt. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
y feleség.
2019. okt. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Én úgy vagyok vele, hogy nem jó dolog hősnek lenni, mert nagyon rosszul is elsülhet.


Egyszer az egyik rokonom segítségül rohant egy csajhoz, akit 4-5 emberke verbálisan zaklatott. Eredmény: arccsonttörés, több hétig lila volt a feje. A csaj meg leszállt a következő megállónál, amíg püfölték :D

2019. okt. 22. 15:41
 7/16 anonim ***** válasza:
63%
Szeretném azt mondani, hogy igen és szerintem ez a helyes, de ha ott lennék, akkor biztos nem tudnék neki segíteni. Szép dolog meg minden, de hazudik, aki azt állítja, hogy ebben a helyzetben nem félne.
2019. okt. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
Max rendört hívnék ha nagyon ölik egymàst. Beleavatkozni nem fogok. Nem bolondultam még meg. Mennék is onnan elfele.
2019. okt. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem is csak a félelem, hanem hogy Miért? Vadidegen, nem tudom az okát (gondolom nem ok nélkül, valami biztos lehetett). Utána te járj a bíróságra, netán elővesznek önbíráskodásért. Aki már ilyen felhevült szituációban van, nem fog leállni csak azért, mert te rászólsz, hogy hagyja abba, nekedmegy, és lehet az élet halál harc.
2019. okt. 22. 15:49
 10/16 anonim ***** válasza:
35%
Mindenki törődjön a maga dolgával, főleg autópályán!
2019. okt. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!