Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is cikinek tartanatok ezt?

Ti is cikinek tartanatok ezt?

Figyelt kérdés
Az elet ugy hozta nincs auto a csaladunkban. Ferjem sosem akart, nekem problemam van a szememmel, fiunk nem kapkodja el. Mi tomegkozlekedunk es biciklizunk. Azt viszont nagyon idejet mult, maradi dolognak erzem amikor ferjem epitoipari termekekket pl. Cementes zsak, biciklire kotozve vagy most nehez terkovek kezzel huzhato eszkozon hoz vegig a varoson. A nyugati orszagreszen lakunk, ahol igy mar nem szoktak cipekedni az emberek. Jogos, hogy irto cikinek erzem, szegellem ezt? (Elnezest okostelerol irtam.)
2019. okt. 23. 06:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem érezném cikinek, életét mindenki úgy oldja meg ahogy tudja. Sajnos időnként vannak nehézségek, melyek autóval könnyebben, jobban oldhatóak meg.
2019. okt. 23. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem ciki! Sőt! Nagy király, hogy ennyit beletesz, a maga keze munkája!
2019. okt. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem ciki. Sőt, elismerésre méltó a férjed munkaja, amit beletesz. Egyáltalán nem szégyelném 🙂
2019. okt. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Környezettudatos, olcsó, sportos. Látok egy-két ilyen öreget errefelé. Majd a férjed is ilyen stramm ember lesz.
2019. okt. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Fulár ***** válasza:
100%

Ciki????Ha a kétkezi becsületes munka már nem trendi illetve cikinek számít akkor megérett a vilag a pusztulásra!

Ez nem,hogy nem ciki hanem kimondottan becsülendő!

2019. okt. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem az az én szememben, sőt, inkább dícsérendő, hogy van még emberi akarat, aki nem szégyelli a saját energiáját normális dolgokra is hasznosítani.
2019. okt. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem ciki, de szerintem totál butaság ilyen nehéz dolgokat cipelni és bele szakadni.


Sógorom gyermekorvos egy nagyvárosban. Soha nem volt autója. Mert ö mindenhova biciklivel megy vagy tömeg közlekedik. DE ha a hozzánk jön karácsonyra akkor bérel egy autót, mert halom ajándékot hoz. Ha csak úgy jön akkor elég neki a vonat.

Ugyan ezt teszi, ha felújjít. Vagy kiszállítattja az adott dolgot vagy bérel egy autót erre az idöre. Az autó bérlés egy napra tényleg nem nagy dolog, és ö azt mondja, hogy simán egy rakat pénzt spórol meg, hogy nincsen autója, így néha bele fér, hogy béreljen egy autót 1-2 napra.

2019. okt. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
65%

Meg tudom érteni a kérdező aggályait is.


Gyerekként nálunk is ez volt. Apám alkoholistaként összetörte a kocsit, onnantól mindent talicskával meg biciklivel hoztunk. Soha nem szóltak meg, nem néztek le, mégis olyan kellemetlennek éreztem. Főleg mikor nem is csak a közvetlen környezetben volt ez, hanem a város másik végéről is így kellett mindent hozni.


Illetve nálunk elindult egy időben a városból kiköltözés és személy szerint kellemetlennek éreztem, hogy ott vagyunk 3-4-en tolunk egy kocsit koszos ruhában miközben tip-top emberek jönnek mennek mellettünk.


Most 30 évesen a világ legjobb dolgának látom a kocsit. Pont az ilyen dolgok miatt. Egyszerűen könnyebb, kényelmesebb egy sima bevásárlás is.

2019. okt. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Viszont felnőttként azt mondom, nem másoknak kell megfelelnünk, hanem magunkban rendbe tenni a dolgokat. Kezdetnek nem kell felállítani a saját fejünkben hamis képeket, elvárásokat, hogy ciki-e az amit csinálunk, elértünk, stb.


Már csak azért is, mert a "külvilág" mindig egyel többet fog elvárni, mint amid éppen van.

2019. okt. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Utolso valaszolokkal ertek egyet. Nem ertem miert nem maskent oldja meg. Pl: egy munkatarsanak rengeteg szivesseget tesz es o pont ilyesmikre (is) hasznalja a kocsijat. Ill. Fizetett szolgaltatas is letezik. Nem igazan sporolos ember a ferjem, sok minden masra nem sajnalja. Akathogy is nezzuk ez az embert probalo nyilvanos cipekedes mai vilagban egy lecsuszott ,csoro kisemberre
2019. okt. 24. 07:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!