Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Cikinek tartanátok egy lányon?

Cikinek tartanátok egy lányon?

Figyelt kérdés

Ha skandináv mitológia fanatikus, jártas a témában, a vallásban, és az északi nyelvekben, és magára tetováltatna egy apró rúnajelet (Odin rúnáját a csuklójára).


Mennyire ciki ez egy 20 feletti nőn?


2015. jan. 17. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt nem értem, hogy miért lenne ciki?? Szerintem a tucat tetoválás a ciki...fél éve töröm a fejem, hogy hogyan tegyem az álomfogót ne tucat tetoválássá..mert nekem nagyon régóta van egy..és akarom tetoválásba is..de na..nem egyszerű
2015. jan. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem. Egy volt barátnőmnek egy rovásírás betű volt a csuklójára tetoválva.


Általában testet elcsúfítónak és rondának tartom a tetoválásokat (és ri-.bancosnak is), de egy ilyen kis méretű mint amit te is akarsz, még nálam is bőven belefér és nem gondolok semmi rosszra arról, akinek ilyenje van.


25/F

2015. jan. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azzigen....hát öröm ilyet olvasni, de igen saját véleménye lehet mindenkinek.
2015. jan. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mit öröm olvasni, kedves utolsó?
2015. jan. 17. 19:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Izgalmasnak tartanám, engem is foglalkoztatott régebben a skandináv mitológia. :)
2015. jan. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
'öröm' azt olvasni..hogy az a lány akinek tetoválása van ribis...látszik, hogy annyira nincs fogalma arról, hogy egy tetoválásnak mekkora jelentőség lehet..és a legtöbb embernek nemcsak egy trendi dolog!
2015. jan. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hagy legyen már meg a saját véleményem. Köszönöm!


Nem a saját ujjamból szoptam ki az egészet, ahogy látom ezt:

[link]

2015. jan. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Sőt, örülnék, hogy művelt(plusz én meg görög mitológia fanatikus vagyok :D).
2015. jan. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!