Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A rosszindulatú emberek nem...

A rosszindulatú emberek nem tudják magukról, hogy ők rosszindulatúak? Nem veszik észre, hogy csak a rossz fröcsög belőlük mások felé?

Figyelt kérdés

2019. okt. 23. 12:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem tudják és nekik nem rossz.

Én pár mondattal lerázom az ilyen embert és egyszerűen hagyom, legyen k*csög azzal aki vevő rá és hagyja magát provokálni 😄 👌

2019. okt. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
30%

Tegnap válaszoltam egy 2016os kérdésre. Gondoltam ha valaki még rákeres akit érdekel találjon értelmes választ, meg amúgyis ki mondja meg hogy ne?!

10percen belul jott 1 uzenetem igy nezett ki a beszelgetes :

XY - Nem zavar, hogy 2016os a kerdes?

En - Egyaltalan nem 😘

XY - 👏👏👏

En - Inkabb menny es nezd meg nem e valaszoltam regebbi kerdesekre is 🖕😘


A lenyeg. Ismeretlenul, arc nelkul sok itt az olyan, aki provokalja es generalja a vitat. De nemkell belemenni se itt se mashol igy a rosszindulat se jut el hozzad 👆

2019. okt. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
30%
Utolsó válaszoló, kézcsókom küldöm a magyartanárodnak.
2019. okt. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Átadom a szlovák tanárnak mert magyart nem tanultam 😘😘😘
2019. okt. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
De meg halisten legalabb meg igy is tudom, hogy a magyar tanart nem egybe irjak 😘
2019. okt. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
35%

“ De meg halisten legalabb meg igy is tudom, hogy a magyar tanart nem egybe irjak 😘”

Rosszul tudod. A magyar tanár külön, egy akármit oktató, magyar nemzetiségű tanárt jelent. A magyartanár pedig a diákokat magyar nyelvre tanító személyt. Külön tetszik a butaság mellé pakolt rengeteg smiley, ezért viszonzom: 😜😇😈 És ha már itt tartunk, szerintem is ostobaság 2-3 éves kérdéseket előrángatni.

2019. okt. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
45%
Jolvan kedvesem, legyen igazad mindenben majd ha fog erdekelni a velemenyed szolok.puszi
2019. okt. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
41%
Elnézésedet kérem de még hozzászólnék 😘köszönöm a magyar órát , tökéletesebb válasz a fenti kérdésre nem is lehetne, mint ez a beszélgetés, a butázás és kioktatás ismeretlenül. Aki nem helyesen ír magyarul mert nem MAGYAR az egyben buta is igaz? Ugy at tudnék menni nyelvi dolgokba de azért itt meg is köveznének 😄 Semmi bajom a magyarokkal ez egy magyar oldal és szeretem is, beszélem a nyelvet. De az hogy te masokat lebutazol az egyedul a te szegenysegi bizonyitvanyod. Nembeszelve arrol, hogy a temahoz semmi koze. Ennyit tőlem vegszonak. Az ekezeteket pedig szimpla lustagbol nem hasznalom, aki akarja igy is megerti, vagy epp hibasan is aki nem akarja az pedig fennakad rajta mint es vitat general nyelvi dolgokbol mikozben a tema pontosan az olyan sok rosszindulatu ember mint te.
2019. okt. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én észre szoktam venni, igyekszem elkerülni a helyzetet, de néha nehéz.
2019. nov. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!