Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kezdtek már ki titeket idősebb...

Kezdtek már ki titeket idősebbek a korotok miatt? 17/L

Figyelt kérdés
Velem megtörtént sajnos, családon belül is. Veletek volt ilyen? Mi volt a története?

2019. okt. 25. 07:20
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Mesélj inkább te, megadtad a "bántalmazás" szót. Miért? :(
2019. okt. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%

Rólam sokan azt hiszik tizenéves vagyok... s tapasztaltam a szemét pedo népet is nyomulni, de lekoppintom megalázva az ilyeneket.


Az dúrva, ha családodban is van ilyen beteg agyú: menj el gyámügyre s agyturkászhoz, hogy legyen papirod róla.

Esetleg távoltartásit igénybe venni.

2019. okt. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem úgy értettem, hogy úgy kikezdtek, hanem, hogy beléd állnak, kötekednek, cikiznek, mert fiatalabb vagy.


De amit te mondtál az is nagyon durva, ilyet én is tapasztalok, mert fiatalabbnak nézek ki sokkal (145cm vagyok és vékony) (bár nem erre gondoltam)


Az a sztori egy közeli rokonomról szól, aki 13 évesen meg akart verni a semmiért, és mindenkinek erre verte a nyálát 40+ évesen, hogy ő milyen kemény, mert befenyít meg majd jól meg fog verni. Ez ennyi.

2019. okt. 25. 08:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Kb mindennapos, pláne hogy 10 évvel fiatalabbnak nézek ki, de a valódi korom (26) is elég sokszor alapja a beszólogatásnak.
2019. okt. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
63%
Rendszeresen nyannyognak az idősek, hogy le merek ülni a metrón csúcsidőben. Visszaszóltam nekik, hogy amíg az én fizetésemből vonják a nyugdíjukat és e mellett ingyen utaznak, nekem meg a nyugdíjukkal csökkentett fizetésemből teljesárú bérletet is kell venni, addig pofa befog és örüljön annak ami van, munkából megyek haza fáradtan. Látszott rajta, hogy mindjárt felpofoz, de valahogy visszafogta magát.
2019. okt. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!