Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mással is ennyire barátságosak...

Mással is ennyire barátságosak az idősebbek?

Figyelt kérdés
Naponta kis városból másik kisvárosba utazok,csavargok, dolgozom.(egyedül)Általában már a buszmegállóban hozzámszól 1-2 idegen idősebb (60 körüliek) Beszélgetni akarnak. A buszon szinte mindig leül mellém egy idősebb ember aki tuti beszélgetni szeretne.Állok a zebránál szintén odajön valaki, hogy hát nem szép az idő? 21 éves nő vagyok, de sokan mondták 17-18 nak nézek max ki. Nemtől függetlenül naponta minimum 5-8 idegen ember akar velem beszélgetést kezdeményezni ami nekem nagyon fura. Szerintem nincs barátságos kinézetem, mert alapjáraton nem szeretek mászkálni, emberek közt lenni.
2019. máj. 12. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Velem is aranyosak az idősek, ahogy Én is velük. A nagymamám nevelt fel, természetes számomra, hogy idős emberek bölcs szavait hallgatom és nagyon szívesen vagyok a társaságukban. Számomra egy idős ember tanácsa többet ér ezer fiatalember szavánál. 19/f
2019. máj. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Menj ki egyszer egy tüntetésre, lehetőleg olyanra, ahol jobbosok és balosok találkoznak. Mindjárt nem fogod őket olyan barátságosnak látni!
2019. máj. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Metionin ***** válasza:
Nálam kétféle szokott lenni, az egyik tábor végignéz rajtam és keresztet vet, a másik megdicséri a hajamat.
2019. máj. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az idősek sem mindenkivel barátságosak, ez olyan megérzés.:)

Rád néznek, és ha csak egy pillanatra, csak egy mozdulatra is, meglátja benned a gyereke, unokája tulajdonságát, és már kedvel is.

Már nem öleli olyan nagyon a szomorúság.

Az idősek szeretik a fiatalokat, úgy általában. Mi is voltunk azok, bármilyen hihetetlen, és mi sem voltunk szentek. :)

üdv ifjak: 61 éves nagymama.

2019. máj. 13. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!