Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés

Mással is ennyire barátságosak az idősebbek?

Naponta kis városból másik kisvárosba utazok,csavargok, dolgozom.(egyedül)Általában már a buszmegállóban hozzámszól 1-2 idegen idősebb (60 körüliek) Beszélgetni akarnak. A buszon szinte mindig leül mellém egy idősebb ember aki tuti beszélgetni szeretne.Állok a zebránál szintén odajön valaki, hogy hát nem szép az idő? 21 éves nő vagyok, de sokan mondták 17-18 nak nézek max ki. Nemtől függetlenül naponta minimum 5-8 idegen ember akar velem beszélgetést kezdeményezni ami nekem nagyon fura. Szerintem nincs barátságos kinézetem, mert alapjáraton nem szeretek mászkálni, emberek közt lenni.

máj. 12. 21:10  Privát üzenet  

A válaszok
Velem is aranyosak az idősek, ahogy Én is velük. A nagymamám nevelt fel, természetes számomra, hogy idős emberek bölcs szavait hallgatom és nagyon szívesen vagyok a társaságukban. Számomra egy idős ember tanácsa többet ér ezer fiatalember szavánál. 19/f

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont máj. 12. 21:15 Privát üzenet
Menj ki egyszer egy tüntetésre, lehetőleg olyanra, ahol jobbosok és balosok találkoznak. Mindjárt nem fogod őket olyan barátságosnak látni!

A válasz 46%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont máj. 12. 21:19 Privát üzenet
Metionin nevű felhasználó válasza:

Nálam kétféle szokott lenni, az egyik tábor végignéz rajtam és keresztet vet, a másik megdicséri a hajamat.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont máj. 12. 23:10 Privát üzenet

Az idősek sem mindenkivel barátságosak, ez olyan megérzés.:)

Rád néznek, és ha csak egy pillanatra, csak egy mozdulatra is, meglátja benned a gyereke, unokája tulajdonságát, és már kedvel is.

Már nem öleli olyan nagyon a szomorúság.

Az idősek szeretik a fiatalokat, úgy általában. Mi is voltunk azok, bármilyen hihetetlen, és mi sem voltunk szentek. :)

üdv ifjak: 61 éves nagymama.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont máj. 13. 06:24 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az idősebbek miért nem értenek annyira a technikához?
Csak én vagyok ilyen naiv, hogy néhány év angliai élet után jövök rá, hogy az angolok kétszínű, arrogáns, felsőbbrendű lények? Az idősebbek is ezt gondolják vajon? Vagy csak a...
Idősebbek! Milyen hasznos tanácsokat adnátok a 20 éves éneteknek?
Oroszországban mennyire barátságosak az emberek az európai átlaghoz képest?
Miért kiabálnak az idősebbek a telefonba?
Normális az, hogy minél idősebbek lesznek a szüleim, annál agresszívabbak lesznek, egymással és velem is? Tényleg csak az a megoldás, hogy szakítsak meg velük minden kapcsolatot?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!