Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek élete tényleg...

Az emberek élete tényleg ennyire ingerszegény lenne, vagy csak ennyire közönségesek lettünk?

Figyelt kérdés

Egy kérdésre, hogy mi volt a legizgalmasabb dolog az életedben, összesen egyetlen olyan válasz érkezett, ami valóban egy izgalmas kaland volt. Ezen kívül volt egy törvénysértés, meg két lány hosszasan ecsetelte, hol szopták le a fiújukat, és ennyi. Semmi utazás, érdekesség, extrém sport, versenyek, eredmények... semmi.


Ugyanez egy másik kérdésnél, ahol kínos kaland lett volna a téma, de végül csak azt írta mindenki, hogy hányta-fosta össze magát részegen, nyilvánosan. Ennyi? Embereknek ennyi az életük, hogy szopás és hányás a legemlékezetesebb, legemlítésreméltóbb kalandjuk? Vagy csak akinek lenne írni valója, az méltóságán alulinak érzi, hogy ilyen válaszok után még bármit kommenteljen? Vagy én várok túl sokat?


2019. okt. 29. 10:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
62%

Nem tudom kérdező, te hogy vagy vele, de én jobban szeretek szopni, mint növényt nevelni:)

Viccet félretéve, mindenkinek más számít izgalmasnak. De ezt már előttem is leírták, csak nem tudod felfogni. Amiket te izginek írtál le, azokat más le se szarja. Említettél még utazást (fizess be légyszi, és akkor esküszöm az lesz a legizgalmasabb kalandom!), érdekességet (a szopás is érdekes), extrém sportot (már önmagában a sporttól kivagyok, nem hogy extrémtől), versenyeredményeket (2. osztályban nyertem versmondóversenyt. Mostmár izginek számítok?)


Remélem érted. Ami neked fú de hatalmas inger, az mást meg se mozgat. Legyél kicsit nyitottabb.

2019. okt. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én rendszeresen extrém sportoltam anno, tehát az nem számít izgalmasnak, hogy sziklát vagy hegyet másztam. Másnak az is igazlmas lenne. Ejtőernyőztem, siklóernyőztem is már. Talán a legizgalmasabb egy külföldi sziklamászás volt, ahol akkora szél volt,hogy többen vissza is fordultak,mert nem a mászáson volt a hangsúly,hanem a kapaszkodáson,hogy ne fújjon le a szikláról a szél. Lefele pedig egy képzett hegyitúravezetővel ereszkedtünk, közel 100 méterről. Akkor az volt a legizgalmasabb, de ma már nem mondanám annak. Valakinek a szimpla mászótermi falmászás is annak számít. Sajnos az emberek szeretik saját kis komfortzónájukban leélni az életüket mert jajj én ehhez túl nyuszi vagyok és jobb a TV előtt feküdni. De azt meg el kell fogadni,hogy az emberek többsége boldog a komfortzónájában.
2019. nov. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!