Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetnék, mással is van...

Mit tehetnék, mással is van hasonló?

Figyelt kérdés

Körülöttem mindenki nekem mondja a bajait, a problémáit és ez még nem is akkora gáz, de ezután jön az hogy az életnek nincs értelme meg hogy őket senki se szereti mindenki utálja és had ne soroljam még a többi önsajnáltatós szöveget. És már egyszerűen hányingerem van ha meghallok csak egy kis apró problémát is mástól nem tudok hozzá normálisan, higgadtan szólni mert megőrülök már és idegbajt kapok :D

Pedig nekem is lehetne okom panaszkodásra de semmi szükségem arra hogy másokra tegyem ezt a terhet is.

Nemtudom már mitcsináljak de legszívesebben eltűnnék a Fölről


2019. okt. 29. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:
93%

Ez a panaszkodós-de a másik embert leszarós stílus manapság alap Magyarországon, és szerintem divat is.

Első körben kitörlöd a telódból az ilyen embereket. ha személyesen találkozol ilyennel, akkor nagyot köszönve elballagsz, mert dolgod van. Panaszkodjon másnak. Ha pl nem tudsz elmenni (buszon), akkor bedugsz a füledbe egy hallgatót, és zenét hallgatsz. Az is segít, ha igyekszel minél többet egyedül lenni csendben, nyugiban. Nem kell eltűnni a Földről, kezelni kell megtanulni az ilyen helyzeteket. Végül elmondom, hogy mára egyetlen barátom sem maradt, mert én sem szeretem a nyarvogást, és csak arra voltam jó, hogy meghallgassam. Ezeket az embereket leépítettem, olyan meg nincs, aki megkérdezné, hogy hogy vagyok. De jobb is így nekem.

2019. okt. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hat igen tolem sem szokas ezt kerdezgetni

Csak mar a legaprobb dolog miatt is felkapom a vizet mar nagyon besokaltam, de koszonom a valaszt☺️

2019. okt. 29. 17:21
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor szokott az lenni, hogy szemtől szembe az illetőnek meg azt mondod, hogy jajaj, semmi baj, nekem elmondhatod. Aztán meg csodálkozol, ha elmondja, és károgsz ahelyett, hogy értékelnéd a bizalmat és őszinteséget. Nem kell őket bátorítani, ilyen egyszerű.
2019. okt. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!