Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire ciki ma napközben...

Mennyire ciki ma napközben Halloween-i sminkben utcára menni?

Figyelt kérdés

Este nem gondolom cikinek, mert hát mindenki akkor megy bulizni, csak délután talizunk barátnőmmel, akivel mi is megyünk, addig meg gondoltam, bemegyek a munkahelyemre (szeretek ott lenni csak úgy, szabadidőmben - tudom, fura vagyok).

Egyébként nagyon menő lesz a sminkem, nagyon jól fog kinézni.

Tavaly nem voltam bulizni, de Halloween-i sminkben dolgoztam egész nap, és tök sokan, még idegenek is megdicsérték, szóval ma talán nem lenne annyira gáz.


A "Magyarországon nincs Halloween" vitára nem vagyok kíváncsi, köszi.



2019. okt. 31. 08:48
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Ne tudd meg én is mit kaptam a jelmezem miatt...

Haverommal indultunk Budapestre tegnap kora este és nyilván már jelmezben tettem ezt. A településen, az állomáson és a vonaton is azt hallgattam, hogy vegyem le mert hülyének néznek az emberek. Mit fognak ugyan szólni az utcán! Itthon mégsincs Halloween! Hülyének néznek. Ezt mind fintorogva és látszott, hogy módfelett kellemetlenül érzi magát.

Egyrészt megmondtam, hogy nem kötelező velem mutatkozni, másrészt érdekes hogy az évek alatt sem jött rá, hogy mennyire érdekel engem, hogy ismeretlen emberek hülyének néznek vagy kinevetnek...

Tegyük hozzá a valóság az volt, hogy nem foglalkozott velem senki. Mindenki módfelett közömbös volt vidéken.

A fővárosban viszont számtalan pozitív élmény ért. Többen is leszólítottak, hogy közöljék menő a jelmezem. Külföldiek kértek meg, hogy pózoljak velük fotókon:D

A villamoson odacsapódott hozzánk egy baráti társaság, akik szintén beöltöztek és a jelmezekről beszéltünk, jó hangulat volt.

Szóval nem elég, hogy bántó, kicsinyes és a végletekig kispolgári hozzáállás volt ez a rinyálás a jelmez miatt, még csak a valóságot sem fedte.


Nálad is pontosan ez a helyzet áll fenn.

2019. nov. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!