Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Érthető hogy azért nem szerete...

Érthető hogy azért nem szeretek élni mert igazságtalannak tartom az életet?

Figyelt kérdés

Nagyon nagy az igazság éreztem és az élet szerintem igazságtalan, ezért élni sem szeretek. Pl genetikailag jobb egy ember testalkat stb, máris könnyebb dolga van pl párkapcsolatok terén. Vagy valaki lop csal stb tisztességtelen pl politikusok sokkal többre viszik mint egy tisztességes ember, de nem kezdem sorolni az élet igazságtalanságait biztos mindenki találkozott már vele.

Egyszer voltam halál közeli állapotban, akkor állítólag mindenki megijed és élni akar én inkább szomorú voltam hogy nem hagyom itt ezt az igazságtalan életet...


2019. okt. 31. 11:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
néha mindenki belegondol egy esemény miatt akár hogy vannak igazságtalan pillanatok, de ettől jó az egész. gyakorlatilag bármit elérhetsz pozitív/negatív értelemben is. mindenre van ellenérv. testalkat és genetikának nem sok köze van a párkapcsolatokhoz, egy lány/fiú (ízlésedtől függ) nem azt fogja nézni, hogy milyen kis testzsírszázalékod van vagyhogy milyen széles vállad, ennek a modellkedéshez/testépítéshez köze lehet de ott is el lehet érni sok mindent munkával. politika? hát nem tudom ki irigy a politikában lévő személyekre bármennyi pénzük van, hát könyörgöm hogy néznek ki? xDD szóval azért van egy balansz érted
2019. nov. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!