Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Belőlük már biztosan hajléktal...

Belőlük már biztosan hajléktalanok lesznek vagy még van esély a lakhatásukra?

Figyelt kérdés

[link]

Komolyan, ennyit számít ma Magyarországon az emberélet?



2019. nov. 1. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nem az önkormányzatnak, polgármesternek kellene legalább átmeneti lakhatást biztosítani nekik? Akár egy iskola tornaterme, vagy bármi. És hol vannak ilyenkor a szomszédok, legalább gyűjtést szervezhetnének nekik.
2019. nov. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%

1. erre valo a biztositas, hogy nem kotottek ez csak sajut maguk hibajuk


2. nem tudhatjuk hogy nem sajat maguk gyujtottak-e fel (vannak ilyen csalasok, hogy uj lakast kapjanak ingyen)


3. nem arammal kell futeni, tuti valami hasonlo ok miatt egett le. a szabvanyok azert vannak hogy betartsak oket, naluk ha tuz utott ki akkor valami tuti nem szabalyosan volt bekotve, legyen szo kemenyrol kalyharol vagy aramrol.


tehat szerintem csak sajat magukat okolhatjak, es en nem ertem a kerdest, miert is kene segiteni az ilyeneknek. akkor mar barkit lehetne segiteni.

2019. nov. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
#2: Reménykedj, hogy sosem kerülsz olyan helyzetbe, hogy mások irgalmára szorulsz. Őszintén kívánom, hogy ne kelljen egy szál ruhában 5 fokban a szabad ég alatt éjszakáznod.
2019. nov. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
5%
Akinek nincs fedel a feje folott az maga tehet rola. Meg a madar is van olyan okos hogy feszket epitsen maganak.
2019. nov. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
2-es: Én meg őszintén kívánom neked pont az ellenkezőjét, amit a 3-as kívánt: fagyjál csak meg ott ahol vagy, nem kár egy ilyen prosztóért!
2019. nov. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Epp most volt nalunkeloadas, es elmondtak hogy a tuzet legtobb esetben emberi mulasztas okozza. Nem emberi: villamlas pl.
2019. nov. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
22%
Normálisan dolgozol, nem szórod a pénzz sose leszel hajléktalan. Én amúgy nem bírnàm ki, első nap felkötném magam szégyenemben. Csodálkozok az élniakarásukon meg azon, hogy nem szégyellik magukat
2019. nov. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%

"első nap felkötném magam szégyenemben. "

Ne tartsd vissza magad, minden okod meg van rá!

2019. nov. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
38%
Ugyan miért? Van házam sőt nyaralóm is, nagyon messze vagyok a hajléktalanságtól. Csak leírtam, hogy én mit tennék a helyükben.
2019. nov. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!