Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy győzzem le a túlzott...

Hogy győzzem le a túlzott szégyenlősségem? Veletek volt hasonló?

Figyelt kérdés

Túlságosan is szégyenlős vagyok,mások zavartalanul beszélgetnek pl szexuális témákról,engem ezekkel nagyon zavarba lehet hozni,igyekszem hozzáfűzni a gondolataimat a beszélgetéshez de ugyérzem egy határt nem tudok átlépni amiről mások teljes természetességgel beszélgetnek...szeretnék olyan ember lenni akinek nincsenek tabuk...ha rákérdeznek valamire minden rossz érzés nélkül nyíltan tudjak válaszolni...de úgy érzem van bennem egy gát ami ezt nem engedi..az egészhez az is hozzátartozik,hogy még nem igazán van ezekben tapasztalatom,attol felek ha lenne egy kapcsolatom ott is folyamat szoronganék ezek miatt és nem tudnék megnyílni...az utolsó kapcsolatombol kiindulva ami nem tartott sokáig...szeretnék ezen változtatni de nem tudom hogyan,elég nehéz mivel családban is ezek mind tabunak számítottak és ebben nőttem fel...

Közületek volt aki ezt le tudta valahogy győzni? ha igen hogyan? Hosszabb történeteket is szivesen olvasnék:)

19/L



2019. nov. 3. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű a dolog. Olyan emberrel kell beszélgetned, aki megérti, hogy ez van neked, így nehezen megy, de beszélget veled ezekről. Így idővel elmúlik.
2019. nov. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Ne gondolkozzunk vegletesen. Ne egybol a szegyenlossegtol a teljes nyiltsagig akarj eljutni. Hiszen en se fogom random Pistikenek elmondani a legtitkosabb szexualis vagyaim. Keress olyan embert aki megerto es nem csufol a szexualis vagyaid miatt es nekk nyilj meg folyamatosan. Pesze csak akkor, ha o is megnyilik neked.
2019. nov. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Számomra meg pont azok a szimpatikusabbak, akiknek vannak gátjai, szégyenlőssége, stb. Akikhez idő és türelem kell. Ne akard átugorni önmagadat, laza, könnyelmű, fűvel-fával típusokból van elég, nem mindenki azt keresi.
2019. nov. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Szerelempatak című filmet és feloldódsz a végére
2019. nov. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!