Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti nem unjátok még ezt az...

Ti nem unjátok még ezt az állandó bocsánatkérést meg magyarázkodást a helyesírás miatt?

Figyelt kérdés

-telefonról vagyok

-a telefon írja rosszul

-esik az eső emiatt nemtudtam figyelni

-a telefonon nincs vessző és ékezet

-a telefon régi

-fiatal vagyok

-hosszú a hajam

-2 hónapos terhes vagyok


Ezek valós magyarázkodások, gyűjtöm screenshot-on :D


2019. nov. 4. 07:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
De igen, kicit kezd már elegem lenni, mintha az illetőnek lenne bármilyen imidzse egy névtelen netes fórumon, amit meg kell védenie a helyesírási hiba kijavításával.
2019. nov. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Előző vagyok, *kicsit
2019. nov. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
56%

Én azt unom amikor válasz helyett csak a helyes íráson van fenn akadva valaki. Pont lesz@rom ki mit gépelt el. (pedig én 3x olvasom át ha írok valamit, de nem várom el ugyan ezt másoktól)


Van aki annyira értéktelen, hogy azon örül a fejének, hogy "haha elírta az ilyent. Na majd jól megmondom neki hogy kell mert én ennyire okos vagyok" Szánalmas.

Egyedül az zavar ha zagyva, csapongó, tagolatlan regény a kérdés amikor azt se tudod megfejteni mire kéne válaszolni.

2019. nov. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
48%

Nem különösebben, tudom ignorálni a helyesírási hibát és a magyarázkodást is.

Csupán azzal nem vagyok kibékülve, amikor a Könyvek vagy Művészetek témakörben valaki egy írásművét véleményezteti, és már a kérdésben elnézést kér a hibákért, amellyel elismeri, hogy tud róluk, csak éppen nem akar időt fordítani a kijavításukra. Persze egy átlagember is benyújthatná a kérdését igényes formában; nála még hajlandó vagyok elnézni, hátha sürgős a dolga, nem ért az eszközhöz stb. Viszont aki szakmai szinten foglalkozik az írással, az végképp nem ѕ⁠z⁠а⁠r⁠h⁠а⁠t⁠j⁠а le az olvasója / esetleges vevőjelöltje fejét.

2019. nov. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!