Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti 20-on évesen mennyire...

Ti 20-on évesen mennyire voltatok tisztában azzal, hogy kik vagytok?

Figyelt kérdés

Itt vagyok 23 évesen és nem érzem, hogy szikla szilárd identitásom lenne.


A gond az, hogy rengeteg dologgal, eszmével tudok azonosulni, de ezek közül kifejezetten egyikre sem merném azt mondani, hogy ez vagy az meghatározná azt, hogy ki vagyok.


2019. nov. 4. 21:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%

Hát nekem fogalmam sincs arról se, hogy mit kezdek magammal. Mindenhez tehetségtelennek érzem magamat, bármibe belefogtam nem tetszett. Két szakot hagytam már ott az egyetemen, annyira nem éreztem magaménak. Nem tudom, mennyire vagyok tisztában azzal, hogy ki vagyok. Nincs kifejezetten meghatározó erő, ami befolyásolná ezt az életemben. Egyszer majd csak jobb lesz, keresni kell nem igaz? Idővel biztos kialakul. (vagyis remélem:D)

23/L

2019. nov. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
46%
25 vagyok, totál elveszettnek érzem magam a világban...
2019. nov. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
A tapasztalatok fogják megmondani, hogy ki vagy.
2019. nov. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
16%

ó te szegény, olyan akarsz lenni mint egy 60 éves aki mindenről tudja hogy mi a fas za, olyan sziklaszilárd identitása van hogy kimondja hogy nemvolt holokauszt és a nácik a mariána árok alján laknak kempingsátrakban.

Az identitás nem egy szilárd dolog, addig örülj amíg van számodra új, izgalmas bármi ami alakít téged, amiből tudsz építkezni

2019. nov. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
A húszas éveid elején ez teljesen normális.
2019. nov. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Nálam ez odáig fajult, hogy nincsenek barátaim, szinte életem sincs már. (24)
2019. nov. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ez most még normális,én sem találom a helyem,igazából régebben voltak tervek de egyszerűen el szálltak,nem rég hagytam ott egy sulit is 2 év után mert nagyon nem éreztem magaménak,de hát valamit kell csinálni ugye? mindent ki kell próbálni aztán majd csak találok egy olyan dolgot ami jó lesz, ha már nem tetszik akkor amíg van lehetőségem tovább állok, most ezt könnyű mondanom mivel így is 8 hónapig azt hittem majd jobb lesz a suli de nem lett az,nem szabadna hogy ilyen nehéz legyen dönteni,igazából én sem tudom nagyon ki is vagyok valójában,de ha van lehetőségem el megyek helyekre és ki tudom magamat próbálni, egyszer majd csak rá jövök ki is vagyok én?

21F

2019. nov. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
11%

Én is így vagyok ezzel és rengeteg korombélit ismerek, akik hasonló állásponton vannak, szóval lehet hogy ez teljesen ,,normális"

Őrüljünk hogy eldönthetjük mihez akarunk kezdeni magunkkal, gondolj csak bele mi lett volna ha mondjuk 50 évvel ezelőtt születtünk volna, akkor nem voltak ilyen gondjaik az embereknek mert nem volt túl sok választásuk, nekünk meg van szerencsére... - én ezzel szoktam magam nyugtatni xd

2019. nov. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%
Talán ezt hívják kapunyitási pániknak?
2019. nov. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

@22:10


és ez meddig tart? Az 5 évet már kicsit sokallom...

2019. nov. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!