Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez tényleg ennyire nevetséges...

Ez tényleg ennyire nevetséges volt?

Figyelt kérdés
Nagyon cikinek érzem most magam, mert nevetség tárgya lettem. Lekéstem az egyik hazafele induló buszom ezért elindultam gyalog haza, mert a kövi csak 30 perc után jött volna. Hazafele elértem egy kereszteződést, ahonnan tudom hogy ugyanúgy közlekednek buszok haza és a piroslámpánàl állt egy busz, ami nekem jó lett volna. Láttam, hogy még 40 mp-ig piros a lámpa (volt rajta olyan számoló) és mivel kicsi kereszteződés volt, megpróbáltam felszállni. Sajnos hiába álltam az ajtó elé a buszsofőr rámnézett és kinevetett, hiába integettem. Erre a sok ember is nézett, elkezdtek nevetni és kibeszélni, hogy mekkora marha vagyok. Szóval szomorúan elmentem onnan és a busz pedig elindult nélkülem. Tudom, hogy nem kötelessége felvenni, csak a megállóban, de 10mp alatt felugrottam volna és senkit sem zavart volna, mert nem állt mögötte autó. Nagyon kellett kakilnom és nem akartam 20 percet gyalogolni. Ennyire nevetségesen szánalmas volt ez, hogy mindenkinek rajtam kellett röhögni?

2019. nov. 7. 15:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
21%
Nem teheti meg hogy felvesz ott, amúgy nekem ilyen eszembe se jutba. Bátor ember vagy te. Sserintem csoda lett volna ha felenged.
2019. nov. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
55%
Föleg hogy a buszsoförök nem arról híresek hogy jófejek. Nekem semmi jó tapasztalatom nincs velük. Sok még kötözködik is. Érvényes bérlettel alig akar felengedni. Mikor már nem tud mibe belekötni akkor nagy kegyesen int, jól van menjél. Ilyennel is találkoztam már. Mikor olyat hallok megvertek egy sofört, én ezen már meg se lepödök.
2019. nov. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
72%

"Erre a sok ember is nézett, elkezdtek nevetni és kibeszélni, hogy mekkora marha vagyok."


Nem vagy egy kicsit szocfóbiás? Ők hiszik azt hogy mindenki őket nézi meg rajtuk röhög, közben a kutyát nem érdeklik.

2019. nov. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

Velem már sokkal cukibb dolgok történtek.

Egy idő után már nem fogsz ezen gondolkodni.

2019. nov. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Én is ilyen rágódós típus vagyok, de próbáld meg elfelejteni a dolgot. Aki ezen tud hahotázni, annak kibaxott unalmas élete lehet. Amúgy hivatalosan nem állhat meg, ha nincs megálló, csak ha vészhelyzet van, viszont azon a vonalon, ahol jártam egy ideig, ott nem egyszer megesett ilyen és mindig megálltak az illetőnek. Sőt, egy késői járaton olyan is volt, hogy pisilni állt meg a sofőr 😃 Semmi cikit nem csináltál.
2019. nov. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
67%
Nem értem, hogy ha nem voltál a buszon, honnan tudod, hogy beszéltek rólad?
2019. nov. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Nyugi, a Balkánon ez teljesen természetes. Macedóniában egy falu határában intettem le egy buszt, mert nem találtam a buszmegállót 2 kilométerrel feljebb. :D
2019. nov. 8. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!