Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a jelen dilije?

Mi a jelen dilije?

Figyelt kérdés
Amikor iskolába jártam volt yugioh meg bayblade kártyák rubik kocka...stb akkor középiskolában a telefonok tanszerek ruhák, most hogy felnőttem nem tudom mi a dili. Miért vannak oda a gyerekek? És az idősebb korosztály?

2019. nov. 8. 00:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mobilos alkalmazások
2019. nov. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk a Rubik kocka volt egy ideig nagyon menő, illetve a telefonos társasjátékok, pl Ki nevet a végén. Tavaly ballagtam.
2019. nov. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Nalunk anno a peonza volt a nagy szenzacio:DDD
2019. nov. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
34%
Iphine, pcsagatya, szex.
2019. nov. 8. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Na ez jó kérdés. :D Tényleg mindig van valami "dili", viszont szerintem ez úgy működik, hogy iskolánként is változhat, ami pedig tényleg nagyon felkapott, arról egy idő után úgyis hallasz. :) Ilyen volt 2-3 éve a fidget spinner vagy mi az isten. Hála istennek, addigra pont elballagtam, mire bejött ez az őrület. Nem nagyon viseltem ezeket. Sajnos konkrétan nem tudok neked válaszolni a mostanira, talán a TikTok megy nagyon mostanában. (Előttem írták azt is, hogy applikációk, szóval van benne valami. Bár azt nem tudom, hogy ez app' vagy csak sima weboldal. :) )
2019. nov. 8. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%
Lányként csak a lányos diliket tudok mondani, ezek pl a Crunchie (bocs ha rosszul írtam, de erre az óriás hajgumira gondolok) az most nagyon megy, meg az óriás Gyöngyös hajcsat, meg a fjallraven kanken hátizsák ezt is kb minden második embernél látok. Még nagy divat a középiskolásoknál a kézitáska mert hát nem tudják elviselni hogy taknyos gyerekek és ezzel akarnak felnőttesebbnek kinézni.
2019. nov. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
scrunchie hajgumi, kézitáska... ha nem mondanád, hogy ma vagy tini, azt hinném, az én gyerekkoromról beszélsz (80-as, 90-es évek fordulója). látszik, hogy mindig minden visszatér :D
2019. nov. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
mennyit veszekedtek a tanárok mindig, hogy hátizsákot kell hordani, mert ha kézben viszik, elferdül a gerinc...
2019. nov. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8-as válaszolónak: én soha nem voltam hajlandó hátizsákot vinni pedig volt, diplomatatáskában vittem a könyveim, és egészséges erős karom és hátam lett, pedig nekem is mondogattál hogy gerincferdülésem lesz, mondtam hogy akkor felcsapok notredámi toronyőrnek.
2019. nov. 9. 09:55
 10/11 anonim ***** válasza:
Mobil alkalmazások, állandó pötyögés.
2019. nov. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!