Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van más is, aki értelmes...

Van más is, aki értelmes intelligens embernek tartja magát, úgy hogy mindig is problémája volt a tanulással?

Figyelt kérdés

Valahogy mindig is hadi lábon álltam a tanulással, egyszerűen nem ment. A középiskolát kb végig bukdácsoltam. Bár ott már a lustaság és nemtörődömség is bejátszott. Általános iskola felsőbe is akármennyit tanultam pl matekból csak egy év végi 3-ast tudtam össze szenvedni. Ettől függetlenül nem érzem úgy hogy egy buta semmire való ember lennék a világban. Úgy érzem hogy elég tájékozott vagyok, szeretek és tudok is tájékozódni a világról, érdekel hogy mikor mi miért történik. Érdekel a világ mindenféle működése, pszichológia, emberek viselkedése stb...

Félre értés ne essék, nem abba a rétegbe tartozom aki "a 'zélet iskolájában diplomáztak ahol az isten a tanár" és mindenkinek okosabbnak hiszik magukat akik meg tanultabb náluk azt lenézik. Nagyon örülnék ha egy diplomát le tudtam volna tenni, de sajnos valószínűtlen hogy képes lennék rá.


A lényeg hogy ez a tudat, ahogy vagyok, eléggé kognitív disszonanciát kelt bennem. Más van hasonló cipőben?


2019. nov. 11. 20:05
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

@07:53


Mert ugye a diplomások csak a lábukat lógatják egész nap a klímázott/fűtött irodában ugye? Nincs több kérdésem. :D

2019. nov. 12. 07:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!