Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem képesek felnőtt...

Miért nem képesek felnőtt emberek lehúzni maguk után a wc-t?

Figyelt kérdés

Amikor szállodában dolgoztam is ezt tapasztaltam. Nagyon sok elegánsnak, műveltnek (tűnő) ember is rendszeresen otthagyta a pisit, szart maga után. Volt, amelyik a zuhanyfülkébe szart. Most plázában dolgozom (nem takarítóként) de én is kijárok wécére és ugyanazt tapasztalom. Nem húzzák le, pedig egy mozdulat lenne csak és nem ők fizetik a vízszámlát. Undorító és egészségtelen. Őket nem zavarja, ha bemennek és más szarába, hugyába botlanak ?! Hogy lehet valaki ilyen végtelenül undorító és igénytelen? Ezek otthon is így csinálják? Hogy megvárják, míg a másik utánuk lehúzza?? Mellesleg nőből vagyok és pluszban idegesítő, hogy ilyen koszfészekben hogy oldjam meg fertőzésveszély nélkül az intimbetét, stb cseréket? Vajon ha viszek folyékony kézfertötlenítőt az úgy jó? Csaphoz, kilincshez nyúlni nem nagyon merek. Takarítók óránként lemosnak mindent, de 10 perc múlva úszik ismét szó szerint a ganéban.

Bent az irodában csak kézmosó van, wc külön sajnos nincs.


2019. nov. 16. 12:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

En is ezt tapasztalom. Es a wc kefet se ismerik.

Ez az amikor rajovok, kb naponta, hogy az emberisag 80%-a meg mindig allati szinten van szellemileg.

2019. nov. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Irodában dolgozom, elvileg értelmes emberek között. Amikkel rendszeresen találkozom: lepisilt vécédeszka, összefosott vécédeszka (jobb esetben a végtermék lehúzva, rosszabb esetben az is ott figyel).

Véres tampon a padlón, a betét csomagolás nélkül odabiggyesztve a kuka tetejére, hogy mindenki lássa.


Aztán megigazítja a sminkjét a tükörben és megy vissza dolgozni. Elképesztő. Nem irigylem a takarítónőket.

2019. nov. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
48%
mert odavalók ők is
2019. nov. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
77%

Mert nem nekik kell takarítani. Takarítót ezért fizetik, dolgozzon meg a pénzéért elven.


Tavaly az egyik A betűs pláza klotyójába benyitva a szar az ajtó oldalára volt kenve. A kukából lógott ki a barna foltos papír. Véres tampon félig átlógva a másik wcbe. C plázában ugyanez volt a helyzet, amíg nem volt fizetős.

2019. nov. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

"A takarító dolgozzon meg a pénzéért"

Van a takarítónak bőven munkája azon kívül is, hogy a "disznók" után kiganézzon. A saját hugyát, szarát mindenkinek saját dolga lenne elpucolni maga után.A takarítónak a fertőtlenítés, seprés, felmosás a dolga, nem a szobatisztaságra nevelés és a wc lehuzás mások után.

De mikor a fostos suttyója otthagyja maga után, hogy majd lehúzza a takarító, az meg sem fordul az üres fejében, hogy ezzel nem csak a takarítót bosszantja, hanem az utána belépőt is. Megvan a véleményem az olyanról, akinek nem ég a képe így átadni a kilincset, hogy a következő látja, hogy hagyta ott az illető maga után.

Volt egy takarító szomszédom, fősulin takarított. A lányok bosszantásból nyilván, szétdobálták időnként a véres tamponokat egy hangadó tanácsára. Ez a takarítónak is fülébe jutott, míg egyszer (gumikesztyüben) fogta a véres tampont és a főkolompos markába nyomta, mondván, hogy majd akassza a karácsonyfára, anyukája örülni fog neki. Onnantól nem mertek vele szórakozni .

2019. nov. 16. 18:43
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Én szoktam néha cigiszünetben beszélgetni az irodaház takarítónőjével. Olyanokat mesél, amiken komolyan mondom nagyon ledöbbenek. Mondta, hogy sokszor van olyan, hogy a csempe vagy a wc papír tartó van összekenve szarral.

És basszus, diplomás, tanult, kultúráltnak kinéző emberek dolgoznak ott.


Én 6x visszanézek a wc-be, miután használtam, mert baromi cikinek érezném ha valaki bejönne utánam és látná, hogy nem húztam le vagy összepisiltem mindent.

2019. nov. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Bocsássatok meg, de ezen annyira nevetek. Mi a jó istent művel az, aki a csempére keni a szart? Belenyúl és rajzol a falra? Vagy nekidörgöli a seggét?


Aki ilyet csinál, írja már le, anonim az oldal, engem érdekel, mi játszódik le az ilyen fejében.

2019. nov. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mi játszódik le, de igen, ez a másik amit látok, hogy az ajtón, falon is van szar meg vércsík sok helyen. Ha már olyan lett a mancsa, miért nem törli papírba? Jo, néha nincs papír, az ciki, de vagy nézze meg előre, van-e papír vagy mindig legyen nála pár zsepi váratlan helyzetre. Ehhez felérni ésszel talán nemkell diploma.
2019. nov. 16. 21:41
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

En takaritottam egy darabig. A nok iszonyat gusztustalanok tudnak lenni. Es igen, en is azt gondoltam, hogy a takaritonot akartak szivatni azzal, hogy a szemetesben ott hagytak a kiteritett veres beteteket, nesze, meglepetes!

Ha az en szallodam lett volna, tuti, hogy az ágyára boritom a pitsanak.

Sose ertettem, hogy ezek nem felnek attol, hogy mit gondol a pasijuk roluk, ha valamit ki akar dobni a szemetesbe?

Volt olyan is, hogy a fal is ossze volt hanyva,

en is talalkoztam szarral a falon, kukan.

Volt aki a szaros torulkozot hagyta bent a kadban, pedig elsore tok kedves nonek tunt, aztan bementem a szobajaba es visszahokoltem, hogy milyen kupleraj volt. Es most komolyan? Tenyleg a torulkozovel kell kitorolni a feneket??

2019. nov. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Én is ezt tapasztalom, pedig kulturális területen dolgozok irodában.

Napi szinten körbe van pisilve a wc, benne úszkál kulabá, tele van(!!!) göndör fekete szőrrel, undorító....

Nekem is nehéz, mikor megjön akkor cipelem ki magammal a mosdóba a kézfertőtlenítőt, jobbat nem tudok...

2019. nov. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!