Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kezdett el nevetni ezen...

Miért kezdett el nevetni ezen a komoly kérdésemen?

Figyelt kérdés

Egy hozzám közel álló személlyel össze voltunk veszve,azaz én haragudtam rá,de megkérdeztem tőle komolyan,hogy miért nem akar szóba állni velem,megutált vagy mi?

Ezután ő mosolyogva,már-már nevetve mondta,hogy dehát ő azt hitte,hogy én nem akarok szóba állni vele ezért nem beszélt hozzám,mert azt hitte én utálom őt.Több,mint egy hétig ignoráltuk egymást.(Most már nem)


Mit jelenthet,hogy viccesre vette ezt a témát?Esetleg zavarban volt vagy mitől lehetett?



2019. nov. 20. 16:51
 1/5 Blade Bone ***** válasza:
91%
Ez azt jelenti, hogy mindketten jeleskedtek makacsságból, viszont így, hogy kiderült mi a helyzet, örült neki hogy nem rajta múlott a kapcsolat. Most egy lépcsőfokot ugrottatok legalább. :D
2019. nov. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem megkönnyebbült és elnevette magát, ennyi.
2019. nov. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Sebaj! Minden jó, ha jó a vége.
2019. nov. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A választ leírtad. "dehát ő azt hitte,hogy én nem akarok szóba állni vele ezért nem beszélt hozzám,mert azt hitte én utálom őt" - Ezért nevetett.
2019. nov. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 zebulon66 válasza:
100%

Szerintem ez egy teljesen normális reakció, lehet ő nem is vette túl komolyan a haragod okát de nem akart eroszakoskodni.

Viszont ha már leptel az nem sok hogy rakerdeztel többet kell beszelgetnetek.

2019. nov. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!