Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg igaz, hogy „villamosok...

Tényleg igaz, hogy „villamosokon és buszokon tényleg mindennapos tapasztalat a nők számára a testükhöz dörgölt férfinemiszerv”?

Figyelt kérdés
[link]
2019. nov. 23. 15:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon remélem, hogy ez azért nem fordul elő ilyen gyakran. Velem még nem törtét ilyen, de nagyon undorító dolognak tartom, amit egyes férfiak csinálnak az utcán. Én “csak” beszólogatásokat, dudálásokat kapok és megbámulnak, szexuális jellegű megjegyzést még nem tettek rám, de pont a napokban olvastam egy bejegyzést, ahol egy lány írta, hogy egy autós kiszólt neki, hogy útbaigazítást kérjen, aztán amikor közelebb ment, kiderült, hogy nem is útbaigazítást kért a férfi, hanem a nemiszervét mutogatta. Olyat is olvastam, hogy egy terhes nőnek, mellette kisgyerekkel beszóltak, hogy “Úgy megb*****lak”.

Nagyon elegem van már ebből. Mit képzelnek az ilyenek? Hogy ez nekünk, nőknek tetszik, vegyük bóknak? Hány nő csinálja ugyanezt a férfiakkal? Semennyi.

Undorító milyen emberek vannak és erre minden egyes alkalommal rájövök, amikor kimegyek az utcára.

2019. nov. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Metionin ***** válasza:
85%
Nekem a gimis bejárós éveim alatt voltak ilyen tapasztalataim, a tömött távolsági buszon kellett állni egy órát és hazafelé gyakran próbáltak fogdosni c. fiúk. Illetve egy-két alkalommal vonaton volt olyan, hogy egy fickó odaült 1-2 üléssel arrébb és maszturbált vagy próbálta a nemi szervét mutatni. Pedig nincs soha kirakva semmi olyan testrészem ami izgathatná őket. Városban, helyi járatokon még sosem történt velem ilyen, pedig sokat használok buszt, villamost, trolit.
2019. nov. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tapasztaltam még.

Viszont sok füttyögést és beszólást kaptam. Pont tegnap jelentette ki az egyik utcán, mellettem elmenő gyalogos, hogy kiny*nálak.

Hányingerem van az ilyen alakoktol. Fogalmam sincs milyen nevelést kaptak az ilyen emberek, miért hiszik azt, hogy ezt megtehetik. Illetve pontosan mit várnak? Hogy majd ez bejön a nőnek?

2019. nov. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
38%
A pasik a legbetegebb , leggusztustalanabb osztonlenyek. Annyira gyűlölöm őket. Napról napra jobban.
2019. nov. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%

Bennem is pont ez a kérdés merül fel folyton, hogy mit képzelnek? Hogy ez majd bejön a nőknek? Megjön majd a kedvünk? Vegyük bóknak? Az a baj, hogy ők még szerintem örülnének is neki, ha egy nő szólogatna be nekik.

Tegnap sötétedés után kellett mennem valahova (próbálom kikerülni, de amikor már 4-kor sötétedik, elég nehéz), forgalmas környék volt, ki volt világítva, de nem voltam valami nyugodt. És a férfiakról is egyre rosszabb véleménnyel vagyok, ami ennek is nagy részben köszönhető.

2019. nov. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem egy reggel fél 8-as heringjáraton kb elkerülhetetlen, hogy egy-két ember különböző testrészeihez dörgölőzzön az ember, még ha nem is szándékos a dolog. Szóval ilyen értelemben mindennapos, azt viszont nem állítanám, hogy normális környéken (szóval nem valami borsodi cgányfalu helyi járatán) szándékosan dörgölőzzenek az emberhez pasik a tömegközlekedésen. Velem még nem fordult elő soha, pedig gimis koromban 4 évet jártam távolsági busszal suliba és haza minden nap, most pedig negyedik éve járok rendszeresen tömegközlekedéssel egy vidéki nagyvárosban.
2019. nov. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
2019. nov. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
53%

Tinikent en is megkaptam.

Alàmnyult ujjakkal babralt, màs a kezemet simogatta, valaki letapizott

Utcan felkaromat megfogtàk, huztak, mint akik el akarnak vinni, az volt a szerencsem csak, hogy epp olyanok voltak, akik hagytak kirantani magam es elszaladni, nem fogott erösen csak szandekot jelzett hogy menjek velük.


De nem mindennapos.

2019. nov. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem mindennapos, de amikor rendszeresen korai, tömött buszon utaztam hetente egyszer kétszer előfordult, hogy valaki a fenekemet fogdosta. És nem, nem véletlenül, mert amikor odébbálltam jött utánam :)
2019. nov. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Kamaszként tapasztaltam ezt meg egyszer, azóta nem. Nem hiszem, hogy mindennapos.
2019. nov. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!