Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, hogy ne sírjam el...

Mit tegyek, hogy ne sírjam el magam amikor mérges vagyok?

Figyelt kérdés
Nagyon idegesít, hogy a mérges vagyok szinte rögtön rám jön a sírás és alig tudom visszatartani. Ma is az orvosnál egy papír nem volt jó más hibája miatt és így nem akartak megvizsgálni. Már majdnem sírtam a hangom is elbicsaklott és ezt észre is vehették. Mit lehetne ez ellen tenni??
2019. nov. 26. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
gamma sugárzás, de az sem fog igazából segíteni, de így te lehetsz a melankolikus hulk
2019. nov. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%

Örülj neki!

Én meg pont azt szeretném, ha el tudnám sírni magam, mert az valamiért általában nyomatékosítja a problémát és hasznosabb, mintha leáll az ember ordítozni.

Egy síró emberrel az emberek lojálisabbak, mint egy agresszíven az igazát bizonygatóval.

2019. nov. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha sírsz, feszültség levezetés! Idővel meg fogod tanulni, hogy vannak olyan helyzetek, amikor nem érdemes, mert higgadtsággal többre mész; de ez csak tapasztalatok árán lesz.
2019. nov. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

Én kamaszkoromban voltam ilyen, meg ilyen huszon 1-2 évesen, aztán magától elmúlt, illetve már csak ritkán jön elő.

Szerintem mi ilyen érzékeny lelkek vagyunk, nem biztos, hogy szégyellni kell.

2019. nov. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ez nem düh, hanem hiszti, azért fordul át sírásba azaz tehetetlenségbe. Bár itt most nálad a fenti esetben nem hisztiről van szó hanem elkeseredésről, ezek a dolgok már ott voltak benned és folyamatosan nyomod el őket nem adod ki, mert hát mit szólnak az orvosok. Nézd meg az érzelmi skálák sikját apátia depresszió szomoruság sírás düh...
2019. nov. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

APÁTIA

BÁNAT

FÉLELEM

DÜH

ANTAGONIZMUS

UNALOM

LELKESEDÉS

DERŰS NYUGALOM, ebben a sorrendben.

E tónusok között számos kisebb állomás is v ám aki valamit is tud az emberi lényekről, ann mindenképpen ismernie kell ezeket a bizonyos emóciókat.

Az apátiában lévő személy bánatot érez, amik emelkedik a tónusa.

A bánatos személy félelmet érez, amikor emelkedik a tónusa.

A félelemben lévő személy dühöt érez, amikor emelkedik a tónusa.

A dühös személy antagonizmust érez, amikor emelkedik a tónusa.

Az antagonisztikus személy unalmat érez, ami emelkedik a tónusa.

Amikor az unalomban lévő személy emeli a tónusát, akkor lelkes.

Amikor a lelkes személy emeli a tónusát, derű nyugalmat érez.

Az apátia alatti szint valójában olyan alacsony hogy semmi-affinitás , semmi-emóció, semmi-probléma, semmi-következmény lelkiállapotot jelent olyan dolgokkal kapcsolatban, amelyek valójában borzasztóan fontosak

2019. nov. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!