Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szóban vagy írásban könnyebb...

Szóban vagy írásban könnyebb félreérteni valakit?

Figyelt kérdés
Neked melyik esetben történt több félreértés? Nyilvánvalóan itt csak azt tudod leírni-beleszámolni, amit felismertél, hogy az félreértés.

2019. nov. 27. 09:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
47%
Írásban ja, mindent félreértenek a nők. Nincs mögötte semmi, csak a puszta betűk, valamit segítenek az emojik még de nem eleget.
2019. nov. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Első voltam, leírtam, véleményem szerint miért egyszerűbb szóban félreérteni valakit - tehát a kérdésre válaszoltam.


A kor lemaradt, lévén nem is szerepel a fő kérdésben.


Nem értem a kerek 0 százalékot, amit kaptam.

2019. nov. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Plusz


"Neked melyik esetben történt több félreértés? Nyilvánvalóan itt csak azt tudod leírni-beleszámolni, amit felismertél, hogy az félreértés."


Nem azt kérdezi a kedves felhazsnáló, hogy pontosan hány esetünk volt és támasszuk alá példákkal, hanem, hogy én inkább szóban vagy írásban értettem félre a másikat.

2019. nov. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
7: Nem elmélet, hanem így tapasztaltam. Pl. nekem írt valaki valamit és nem tudtam eldönteni, hogy ez most vicces vagy beszólt. De fordítva is volt, egy tök általános dolgot írtam és a másik megsértődött rajta, mert ő olyan hangsúllyal olvasta magában, ami bántó, mert ő úgy gondoltam, hogy én haragszom rá, pedig nem, csak ő képzelte bele.
2019. nov. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

1, 12: oké, csak az E/2-ben írtaknál arra gondolok, hogy az szimlán elmélet, ahogy ezt többen is tették, az egyes szám első személyben írtakra meg azt gondolom, hogy mivel önmagára írja, nyilván a vele történtek alátámasztják. Ez

is egy félreértés forrása lehet :)

Amúgy senkit nem pontoztam, szerintem a százalékok semmit nem jelentenek szinte.

2019. nov. 27. 10:03
 16/19 A kérdező kommentje:
14: Köszi a magyarázatot.
2019. nov. 27. 10:09
 17/19 anonim ***** válasza:
Egyértelműen írásban. Többször belefutottam már ebbe a hibába.
2019. nov. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint nagyjából ugyanolyan arányban.Ha a hallgató/olvasó fél nem tud kilépni a saját fejében lévő forgatókönyvből.
2019. nov. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Odüsszeusz92 ***** válasza:
Írásban, mert nem hallod a hanghordozást nem látod mimikát, testbeszédet stb.
2019. nov. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!