Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Másnak is fárasztó a mindennap...

Másnak is fárasztó a mindennapos fürdés?

Figyelt kérdés
Én úgy nem akarok mindennap. Semmi kedvem ehhez mindig. De itthon ugatnak ha nem fürdök.

2019. nov. 27. 18:29
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
0%
Azért lettél lepontozva, mert büdös vagy!
2019. nov. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
51%
Ez tény,büdös vagyok, most is kb 4 napja nem zuhanyoztam, most fogok elmenni mert már idő van. Viszont a válasz hasznossága miatt pontoz fel vagy le valakit az ember és nem azért, mert büdös-e vagy sem. És szerintem kielégítő választ adtam a kérdésre.
2019. nov. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
69%
Én is így vagyok egy csomó mindennel egyébként, hogy nincs kedvem hozzá, meg egyébként egy csomó más mindent lehetne azalatt csinálni, de ugye muszáj megcsinálni, vagy pedig magához a dologhoz nincs kedvem, de az eredményt szeretném azért látni (hajmosás, szőrtelenítés) Én régen voltam így a fürdéssel, mikor még kisebb voltam, szinte kisgyerek. Emlékszem, hogy volt amikor nyaranta otthon voltam, akkor volt, hogy 1-1 napot kihagytam a fürdéssel, mert nem is izzadtam meg, stb. De most már pl. lehetetlenség lenne nem mindennap fürdeni, mert szinte minden egyes nap megyek valahova, akkor kosz, izzadság. Szóval na. Vannak olyan dolgok, amikhez az embernek nincs kedve, de akkor is meg kell csinálni.
2019. nov. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Az alvás mellett a második legjobb dolog a fürdés: a víz melegsége, az, hogy tiszta lesz tőle az ember, tök jó dolog.
2019. nov. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
55%
Nyugi, engem is nullára pontoztak, mert napi 1-2 alkalommal tusolok (tusfürdővel, ha hajat is kell mosni, samponnal is), ahelyett, hogy beülnék a kádba és fürdenék. :)
2019. nov. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
A többségnek a fürdés zuhanyzást is jelent, mint gyűjtőszó. Nem csak a kádban ülést. Én is mindig azt mondom, hogy elmegyek fürdeni, és mindennap el is megyek zuhanyozni, kádban ücsörögni évek óta nem ücsörögtem.
2019. nov. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Jaaa így már világos. Akkor értem a lepontozást. Gondolom mindenki arra gondolt már az elején, hogy hat éve nem tisztálkodok.


Nagyon szépen köszönöm a felvilágosítást és elnézést a kellemetlenségekért!

2019. nov. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Nem tudnék este lefeküdni fürdés nélkül. Kellemetlen érzés. Dezodoros hónaljjal meg pláne utálok.
2019. nov. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Néha.
2019. nov. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Az UFO-knak állítólag nincs hónaljszőrük, ezért valószínűleg ritkán fürödnek. Talán egy Földön kívüli tanácsát is meg kellene kérdezni, nekik milyen a viszonyuk a vízzel.

Én rendszeresen fürdök, de mindenkinek jogában áll nem fürödni. Néhány közlekedési eszközön igazi illatorgia szokott lenni széles skálán, pláne nyáron, pléne helyközi járatokon.

2019. nov. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!