Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen egy fárasztó ember,...

Milyen egy fárasztó ember, akitől menekülsz?

Figyelt kérdés

Van egy érzésem, én ilyen vagyok...:)

köszi.



2018. máj. 28. 04:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Panaszkodó, lassan beszélő, okoskodó, igénytelen, büdös


Attól függ, hogy baràt-e, munkatàrs.

2018. máj. 28. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
Aki kéretlenül elmondja minden gondját-baját, munkahelyi történéseit. Ha leállok a kocsmával azt miattuk fogom tenni.
2018. máj. 28. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

#1

Meg kellene ismerned munkatársamat. Képes órákon keresztül pofázni úgy, hogy alig vesz levegőt és hadar.

Azt hiszem, utána értékelnéd a lassan és keveset beszélő embereket.

2018. máj. 28. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy ilyen volt. A sors pikantériája, hogy itt ismertem meg a gyakorikerdeseken. Egy barátság témájú kérdés kapcsán írt rám egy srác. Én is ffi, meg is lepett, hogy online ismerkedés barátsági céllal, de nem volt ellenemre.

Na aztán ő lett az, akitől menekül az ember.

És nem azért, mert rossz lenne, vagy gonoszkodna. Egyszerűen azért zártam ki az életemből, mert terhes volt az a viselkedése, hogy állandóan önigazolásokat keresett és minden dolgát megmagyarázta, elvárta mindenért a helyeselést, lekövetett évekre visszamenően a facebookon és bekérdezett minden hülyeséget. Tele volt elvárásokkal, hogy miért nem lájkoltam a dolgait. Ha rámírt messengeren és nem válaszoltam azonnal, akkor nyomogatta a pont-enter gombokat, azaz egy pontból álló üzikkel bombázott ilyen "vegyél már észre" jelleggel. Szóval nagyon tolakodó volt, mindig elvárta hogy minden dolgát csodáljak, elismerjek, de olyan hülyeségeket, amikről beszélni nem szoktunk, nemhogy beszédtémává alakítani. Ha valaki viccesen beszól valamit a baráti körben (nem súlyosabbat mint bárki bárkinek a társaságban) akkor vérig sértődött és mindenkinek lehordta az illetőt a háta mögött. Hónapokig pörgött ilyen vélt sérelmeken. Szó szerint hónapokig.

Szép lassan mindenkit elmart maga mellől a lehetetlen viselkedésével.

2018. máj. 28. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mentek a zöldek. Igen, az X.-edik megszűnt emberi kapcsolat után az emberben megfogalmazódnak kérdések.
2018. máj. 28. 06:56
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is az olyan típusok, akik csak mondják, mondják és mondják. Egy idő után fonalat vesztek, az agyam már valami teljesen más bolygón van önvédelmi célból. Az egészben az fáraszt le, hogy illik is rá reagálni ha már hozzám beszél, de gondolkodnom kell, hogy mit is mondjak, hogy úgy tűnjön értem és érdekel amit mond. A szomszéd bácsim ilyen, aki ráadásul nagyot hall, és ha néha meg is tudok szólalni, azt sem érti, és mindig el kell ismételnem. Te miért érzed magad fárasztónak kérdező?
2018. máj. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Én is rengeteget beszélek, de mindenkivel, és nem azért, hogy okoskodjak, meg uralkodjak valakin, hanem minden nagyon érdekel, tudományok, emberek, bármi.

Már annak örülök, ha valaki megkér valamire, akkor sem unatkozom.

Épp ezért már szinte bárkivel leállok beszélgetni, hiába nem láttam még előtte sosem.

2018. máj. 28. 07:17
 8/18 anonim ***** válasza:
95%

Azzal semmi baj ha sokoldalú az érdeklődésed, és hozzá is tudsz szólni a témához. Attól válik valaki fárasztóvá, ha csak a saját nézeteit fújja, és nem hagyja érvényesülni a másikat, vagy meg sem hallja. Engem még a kérdezőbiztosok szoktak lefárasztani, mint pl. a szépségiparban dolgozó nők. Míg jár a kezük, folyton faggatnak. Vagy pl. az, mikor elkezdek valamit mesélni, és a hallgató a történetből valami mellékes, jelentéktelen dologba kérdez bele, amivel akaratlanul eltereli a témát amit eredetileg el akartam mesélni.

Vagy mikor a mesélő akad fenn egy jelentéktelen részleten, pl . "Milyen nap is volt akkor? Hétfő, vagy kedd? "

2018. máj. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is van olyan kolléga akinek 0 a magánélete, így hát lexikonokat olvas és mindenről mindent tud. Aztán elkezd beszélni hozzád és okoskodik, osztja az észt, csupa száraz tényszerű dolgot aggat rád. Én mondtam neki, hogy fogalmam sincs már miről beszél, hagyja abba, pl mikor belebonyolódott a gőzmozdonyok működésébe meg az új vonatok elektronikájába.... De nem hagyta abba, mintha vmi kapcsoló lett volna benne ami nem kapcsol ki. És csak darálta, darálta.... én meg felálltam és elmentem. Gyűlölöm az ilyen elveszett barmokat akik rácuppannak a másikra és alig várják, hogy hozzájuk szóljon valaki akinek leszívhatják az energiáját. Már nem is udvariaskodom velük, simán elsétálok.
2018. máj. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki panaszkodik, különösen az egészségére. Ha mindezt valami ezzel kapcsolatos intézményben (kórház, rendelő, stb) akkor meg főleg
2018. máj. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!