Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Másnak is fárasztó a mindennap...

Másnak is fárasztó a mindennapos fürdés?

Figyelt kérdés
Én úgy nem akarok mindennap. Semmi kedvem ehhez mindig. De itthon ugatnak ha nem fürdök.

2019. nov. 27. 18:29
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
A reggeli készülődésre fárasztó beiktatni a zuhanyzást, mert időre kész kell lenni. Eset nem kell kapkodni, az más.
2019. nov. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Nem fárasztó sőt megnyugtató számomra. Nálunk egymás között nem ugatni csak beszélgetni szoktunk, na de nem vagyunk egyformák!
2019. dec. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
De lehet hogy a kutyákra gondolt, mert azoknak is van egy bűztűrő képességük. Például bizonyos szagú embereket, alkoholtól bűzlőeket is megugatnak.
2019. dec. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Hogy lehetnek ennyire lusta és igénytelen emberek, akik nem fürdenek/tusolnak minden nap??

Igenis minden nap megizzad mindenki! Akkor is, ha nem veszed észre, hiszen a bőrünkön keresztül párologtatunk. Az intim testrészekről nem is beszélve. Ha mosakszol, egy idő után tiszta rászáradt hugy meg szar leszel. Undorító!

2020. máj. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Utolsó, amikor szóbeli érettséhire készültem, az utolsó héten nem fürödtem. Májusban tanultam, június elején dettó, majd jött az, hogy akkor átismételni a tételeket, ébredéstől elalvásig egész nap tanultam, a szóbelik előtt zuhanyoztam le, mert spóroltam az idővel, amíg zuhanyoztam volna egy tételt felmondtam. Nem lustaság.
2020. máj. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
25.! A tanulás hatékonyabb, ha szüneteket tartasz közben. Ez a reggeltől estig egyfolytában tanulunk nem túl jó.
2020. máj. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

25

Nagyon igénytelen vagy. A tanulás csak kifogás.

2020. máj. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
27, te meg tudatlan vagy, te mogyoróvajas kenyér!
2020. máj. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!