Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Téged zavarna ha megtudnàd...

Téged zavarna ha megtudnàd ezt barátodról/ partneredről?

Figyelt kérdés

2. Variáns:

1. No/ ffi vagy, a baratodrol megtudod, hogy otthon szeret noi ruhaba oltozni.

2. No vagy es megtudod, hogy a partnered szeret noi ruhakba oltozni.

Hogy reagalnal? Zavarna teged? Miert?


2019. nov. 28. 22:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mindenki le van pontozva most már. :D Nem píszíségből írtam amúgy, amit írtam, eleve a femininebb férfiak jönnek be, gondolom, így kevésbé meglepő, hogy tűréshatáron belülre es(het)ne nálam az ilyesmi. Nyilván egy alapvetően férfias karakterrel nehezebben egyeztethető össze, és ha valaki arra bukik, akkor arra bukik, semmi közöm hozzá.
2019. nov. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem ez abszolut jo dolog, hogy szines a tarsadalom es mindenki mas tipusra bukik nem lesz senki jobb vagy rosszabb emiatt.

Egyebkent is ugy gondolom, hogy mindenkinek van egy "neki szant" parja aki teljes mertekben passzol hozza. Mondjuk az ilyen dolgokat egy parkapcsolatban illik az elejen tisztazni ami a kerdesben felvetodott.

2019. nov. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
25%

Hát nekem nőként pasi kéne, így nem fogadnám el ha a párom ilyeneket csinálna. Bolondnak vagy b*zinak nézném.

Ha csak egy barát akkor elfogadnám mert nem érdekelne különösebben, de nem tartanám akkor se normálisnak

2019. nov. 29. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A férfi barát nalam olyan, hogy le is fekszem vele. Nem fogadnam el ezt. Ha pedig párom, meg úgy sem. Szóval nem.
2019. nov. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Régi kérdés, de gondoltam, megválaszolom.


Ha a barátom lenne, egyáltalán nem érdekelne.


Ha pedig a párom..szintúgy nem érdekelne. Rettentően szeretem, vele szeretném leélni az életemet, ilyen hülyeség, hogy női ruhákba öltözik, hidegen hagyna. Attól még saját maga lenne, akibe anno beleszerettem.

2022. márc. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!