Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az olyan férfiak, akik inkább...

Az olyan férfiak, akik inkább a kocsmába mennek a családjuk helyett munka után, ahelyett hogy a gyerekükkel lenne, miért csinálnak gyereket?

Figyelt kérdés

Az egész gyerek-fiatalkorom egy lelkiterrorban telt. Nem élhettem meg azokat az örömöket, amin a legtöbb tini átmegy. Nem tudtam igazán felnőni, férfivá válni. Visszahúzódó távolságtartó lettem mindenkivel, mivel lelkigyengeségem miatt a legkisebb bántásokat is elpityergéssel éltem meg. Rettegtem apámtól, szorongásom az egész suliban végigkísért. Tanulmányi eredményeim folyamatosan romlottak, 20 éves koromra az öngyilkosságot fontorgattam nagyon sokáig, személyiségzavarom miatt nem tudtam beilleszkedni, gyógyszert szedek, mély depresszióra. Nem igazán tudom hogy kell élni, lesz e valaha párom, pánikolok és nem tudom mit tegyek. Napról napra "élek" magányosan.


Miért csinálnak az ilyen férfiak gyereket? Életeket nyomorítanak meg vele a saját hülyeségeikkel. De ez igaz azokra is, akik karrier miatt nincsenek családdal, vagy bármi egyéb, amitől szégyenben élő fiaik lesznek.



2019. nov. 29. 15:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem is feltétlenül a gyerek miatt, csak egy jót akarnak szexelni, csak hát ugye védekeés nuku. És nagyon sokan (nem védem őket, egyáltalán nem) így nőnek fel, őket is terrorizálta az apjuk, nekik ez a természetes. Hallottam ilyenről több helyről, sajnos ez nem normális.
2020. máj. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!