Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez baj velem vagy nem?

Ez baj velem vagy nem?

Figyelt kérdés
Nem igazán szeretem a gyerekeket a nővéremet se. Sokszor felemelem a hangom azokkal akiket szeretek, ha meglátom az eggyik ismerősöm az utcán inkább odébbmegyek kerülöm a nagy tömeget. Kedvenc színem a fekete(mondjuk ez nem baj) sötétbe is elvagyok több órát. Szerintetek ezek baj.
2019. dec. 1. 16:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy fogalmazni sem tudsz. Kérdést sem tudsz feltenni. Már itt megragad a dolog.
2019. dec. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Baj, hogy alapvető normális együttélés sem megy, kiabálsz, elfordulsz a ismerősöktől. Ennyire nehéz köszönni?
2019. dec. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ezt leszarom
2019. dec. 1. 16:46
 4/13 A kérdező kommentje:
Mármint az elsőt.
2019. dec. 1. 16:46
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Majd kinövöd
2019. dec. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%
Egy buta tahó vagy és még büszkén fel is vállalod, kérdést is írsz miatta. Gratulálok.
2019. dec. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az értelmetlen válaszokra szarok rá csak az értelmesek érdekelnek a bunkók nem. Igen majd kinövöm
2019. dec. 1. 16:59
 8/13 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Attól függ. 14-20 évesen nem baj. 24-nél kellemetlen. Utána baj.
2019. dec. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"Nem igazán szeretem a gyerekeket a nővéremet"

Ha ezt kordában tudod tartani és nem kezdesz el gyűlölködni, nem *akkora* baj.


"Sokszor felemelem a hangom azokkal akiket szeretek"

Nagy baj, kifejezetten bunkó viselkedés.


"ha meglátom az eggyik ismerősöm az utcán inkább odébbmegyek"

Ne lepődj meg, ha pár év múlva egy ismerősöd se lesz.


"kerülöm a nagy tömeget."

Senki sem szereti a tömeget, de néha elkerülhetetlen.


"Kedvenc színem a fekete"

Ezzel semmi probléma nincs.


"sötétbe is elvagyok több órát."

Én is, amikor alszom. Amúgy nem tartom túlságosan egészségesnek.


Egy pszichológus felkeresése ajánlott lenne.

2019. dec. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem azzal van baj hogy felemeled a hangod, hanem az ha flegma vagy és (gondolom) ha valaki megmondja mi a bajod, még ha nem is bántásból mondja, megsértődsz. Ez csak abból a szempontból baj, hogy elhatárolódsz az emberektől és nem keresed a társaságukat (mivel ezt az emberek igenis észreveszik csak nem teszik szóvá) otthagynak a fenébe. A tömeget én is utálom de más a tömegiszony és a magadbazárkózás. (Habár valahol van egymáshoz egy kicsi köze. Ha türelmesebb vagy az emberekkel kicsit enyhül a tömegiszony, tapasztalat.)

Tuti lerágott csont amit mondok, de ha úgy viselkedsz az emberekkel mint ahogy azt te elvárnád tőlük, sokkal könnyebben lesznek barátaid. Néha koloncnak tűnnek, néha meg pont hogy szükséged van rájuk. Ha feltűnően csinálod amit leírtál, csúnyán néznek majd rád (teljesen érthetőn) mert bunkó vagy velük. Ha konszolidálod, nem bántasz meg másokat. Ha alapból flegma a hangnemed amivel beszélsz, azt fogják hinni haragszol rájuk, nem birod a fejüket vagy csak simán nagyképűnek néznek. Így vagy úgy ugyanaz a vége: Nem fognak veled beszélni. Ami hosszú távon nem fog neked jólesni.

Most azért írtam ilyen hosszan mert nem igazán jön le a körülményed, (hány éves vagy, milyen környezetben vagy, zaklatnak-e megaláznak-e stb.)

Szóval elég relatív kinek lesz ez baj. Neked, a családodnak, a környezetednek, ezt így én se tudom megmondani. Csak nézz körbe jobban. Biztos megérdemli-e xy az üvöltést? Te jogosnak tartanád-e ha téged b*sznának le ugyanígy ugyanazért? Nem esik neked jól ha valaki köszön neked az utcán? Egy szimpla mosollyal fel tudod dobni a napját és ez fordítva is igaz. Ne interneten kérj visszaigazolást arról hogy mindent jól csinálsz, hanem mérlegelj kicsit. Sokkal könnyebb elkerülni így a kínos helyzeteket.

2019. dec. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!