Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ugy szeretnek ennis olyan...

Ugy szeretnek ennis olyan eletet mint sok celeb lany az instagramon ok hogy csinaljak ezt?

Figyelt kérdés
En 5 npot dolgozom egy heten, reggel fel8tol delutan 6ig. Ugy eezem hogy az en eletem egy senmi. Nem jutok el nyaralni, nincsen annyi szep ruham mint ezeknek a lányoknak, nem tehetem meg hogy szépészeti beavatkozasokra menjek, nem jarok olyan helyekre amit érdemes lenne kiposztolni. Mot ronthattam el ennyire?? 34N

2019. dec. 2. 14:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
80%

S még valami: A zsigeri irigység rossz tanácsadó! - Ne mások "tündökléséhez" alacsonyodj le, hanem emelkedj fel magadhoz!

- Meglátok egy ripacsot a tévében, már hajtom is odébb, - nehogy azt hidd, hogy mindenki arra liheg, mit csinált valamelyik lotyó március 49-én 10:00 órakor a plasztikai kőművesnél.

2019. dec. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, írj már példát, hogy kikre gondolsz! Nem mindegy azért, hogy egy hajtós élete tetszik neked, vagy egy olyan lányé, aki tett is le valamit az asztalra. Ha a hajtós élete jön be, akkor azt bármikor kipróbálhatod te is, csak gyomor kell hozzá.

De azért vannak olyan lányok is, akiknek normális munkájuk van az Instagram mellett. Tőlük azért lehet inspirálódni, és példát venni, hiszen ha nekik sikerült, akkor te is meg tudod csinálni, akarattal és kitartással!

2019. dec. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Ők luxusprostituáltak, szerintem nem akarsz ilyen életet, és ne hidd el, amit az Instagramon látsz.

Vannak olyan nők, akik Mercedessel pózolna, aztán a valóságban Suzukival közlekednek.

Ne légy ilyen naív!!

2020. ápr. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!