Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az én sorsom a szenvedés, az,...

Az én sorsom a szenvedés, az, hogy nevessenek rajtam és, hogy semmi se sikerüljön. Van értelme így élni?

Figyelt kérdés

Csak azért születtem meg, hogy szenvedjek, semmi se sikerüljön és nevessenek rajtam. Az elmúlt 10 évet ellopták tőlem.

30 F


2019. dec. 1. 15:34
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
69%

Nem tudnak ellopni tőled éveket. Az időddel csakis te rendelkezel. Ha elköltöd A dologra, akkor nem jut belőle B dologra.


Max rossz dologra költöd. De az a te döntésed, vagyis vállald érte a felelősséget.


Van értelme. Mindenki jó valamire, ha másra nem elrettentő példának.

2019. dec. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
52%

Nehéz érdemben válaszolni ilyen kurta kérdésre.

Egy biztos: sürgősen szakember (pszichológus) segítségére van szükséged!

2019. dec. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
56%
Az érzéseid, viszonyulásod megváltoztathatóak. Sokmindenre rádöbbenthet egy pszichológus.
2019. dec. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
57%
Azt csinálsz amit akarsz, de minden tettednek következménye van. Ha csupa olyan dolgot csináltál aminek nem volt értelme és nem lett pozitív következménye, akkor az már nem az élet hibája.
2019. dec. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
20%
Mi a munkád? :)
2019. dec. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
52%
Lehet, hogy tényleg szakember segítsége kell neked. De ugyanígy lehet, hogy szimplán csak sz@r emberekkel vagy körülvéve, és egy környezetváltás pár nap alatt rendbe tenne téged. De ha a környezeted hibáztatod, nem lesz könnyebb, csak magadat sanyargatod vele. Bőven előtted még az élet, neked kell tudnod, milyen lehetőségeid vannak a változtatásra és neked kell tudni élni velük.
2019. dec. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:

1: most konolyan egy ilyen szakállás sz@rral fárasztasz?


Az éveket pedig igenis ellopta tőlem az élet. Olyan dolgokkal kellett foglalkoznom, amibe mások bele sem gondolnak.


2 & 3: semmit sem ér a pszichológus/pszichiáter, gyógyszerek. Tapasztalat.


4: nem az én hibám, hanem az életé, ami töbkre akart tenni, ezért olyan gondokat sózott rám, amiről mások hallani sem hallottak.


5: miért számít ez?


6: a környezetem segítene, de nem látják, hogy nem lehet. A szakemberek segítsége pedig csak mese.

2019. dec. 1. 17:58
 8/50 anonim ***** válasza:
92%

"Nem tudnak ellopni tőled éveket."


Hogy hogy nem? Ha valakivel nonstop rosszindulatúak és kínozzák, akkor azok nem ellopott évek? Azt mondod, hogy az éveivel ő rendelkezik. De az, hogy ezek az évek milyenek, azok nem csak tőle függenek, hanem nagyrészt a környezettől függ. Ezek nem csak hogy ellopott évek, ezek inkább tönkretett évek, amik csak sebzik az ember lelkét! Ez pedig még annál is rosszabb, mintha szimplán csak elvették volna ezeket az éveket!


Kérdező, légy kedves a szüleiddel, rokonaiddal, és a hangodat ne emeld föl rájuk. És keresd azokat a dolgokat, amik örömet okoznak. És próbálj minden hasznos szabadidős tevékenységet élvezni. Ne csak úgy csinálni, hanem tényleg élvezni is. A haragot és a gyűlöletet nyomd el, a jó érzéseknek pedig add át magad, amennyire csak tudod. És keresd őket, mindenben keresd azt, ami boldogságot okoz.

2019. dec. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
46%

igen ezzel. Mint látható nem érted a lényegét.


Az élet nem lop el tőled semmit és nem is tartozik neked semmivel, hisz az élet volt itt előbb!


Neked ez a sorsod, azzal batyuval indultál amivel. El kell fogadni és kihozni belőle azt amit lehet. Lehet nem leszel űrhajós, és lehet csak 40 éves korodig élsz egy betegség miatt, ami szörnyű, főleg ha előre tudod, de akkor azzal kell számolni. rinyálás helyett inkább tegyél valamit amitől jobban érzed magad.

2019. dec. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
93%

#8 "De az, hogy ezek az évek milyenek, azok nem csak tőle függenek, hanem nagyrészt a környezettől függ. "


Környezetén az egyén tud változtatni.


Gyerekek kiszolgáltatottak és az ő esetükben megállja a helyét amit te mondasz, de egy felnőtt ember életében aki betöltötte a 18at és oda megy ahova akar.. csak kifogás a környezetre és másokra hivatkozni.

2019. dec. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!