Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell a normális cigányok...

Miért kell a normális cigányoknak szenvedni a civilizálatlan hulladékok miatt?

Figyelt kérdés
Sokan ráhúzzák az összes cigányra a negatív tulajdonságokat. Értem, hogy rengeteg cigány valóban lop, gyilkol, balhézik stb. De aki nem? Akiről ha telefonban beszélnél vele, nem mondanád meg, hogy cigány? Velük mi van? Ők is sokan vannak, köztük én is. Ha egy magyar balhézik, akkor nem mondja senki azt, hogy az összes magyar erőszakos vaddisznó. Pedig nem csak egy ilyen van... Gyűlölöm, hogy megyek a járdán és látom az emberek szemében a félelmet, mintha meg akarnám ölni őket vagy tudomisén... Azt hiszem kezd eluralkodni rajtam a gyűlölet emiatt. Mi a véleményetek?
2019. dec. 10. 11:19
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
88%
Igazad van. Tényleg van nagyon sok normális, segítőkész, dolgos cigány is. Sajnos, nem kellene minden cigányt egy kalap alá venni, ez hatalmas hiba.
2019. dec. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
92%
Azt kellene nézni, hogy az ember maga milyen, nem a származását! Arról ugye nem tehet senki,hogy ki hova születik. Sajnos ugye az előítélet,az sokszor becsapós.
2019. dec. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
43%

A nagy híres vajdáitok, miért nem takarítják el a férget maguk közül?

Szerinted meghatna bárkit, ha holnap reggelre meghalna 100000 hazai alantas létforma?

2019. dec. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
#1 Köszönöm, ez jólesik. Általában az ilyen embereket, mint te vagy egyből letámadja a többi, hogy cigányimádó, liberális stb. pedig ez nem igaz, csupán te nem fekete-fehéren (szó szerint) látod az embereket. Ilyenből kéne több. És értem, hogy a cigányok jelentős része bűnöző. De aki nem, azt nem kéne megalázni a folyamatos gyűlöletkeltéssel!
2019. dec. 10. 11:37
 5/38 anonim ***** válasza:
23%
Pont a te fajtáid miatt olyanok a cigányok amilyenek. Nem csoda hogy nem akarnak ilyen társadalomban élni,inkább bűnösnek. Ha tudnád hogy egy egész világ a fajtáidat kevésbé kedveli,tűri el,vagy éppen megveti,akkor miért akarnál egy ilyen társadalomnak a hasznos tagja lenni? Gondolkozz már. A cigányok többsége el van nyomva,csak te ezt nagyon nem látod át.
2019. dec. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
#5 Hogyne látnám át, hiszen cigány vagyok!
2019. dec. 10. 11:41
 7/38 anonim ***** válasza:
83%

#5/5

Miféle elnyomásról beszélsz...??? A rengeteg támogatásról, amit kifejezetten nekik címkézve adnak???

[link]


VAgy az az elnyomás, hogy elvárnánk azt, hogy dolgozzanak?

2019. dec. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
16%
#7 Még mindig nem érted de mindegy is.
2019. dec. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy dolgozni kellene mindenkinek. És aki dolgozik és nem szúrkálja meg a 98 éves nénit 150 forintért és persze ő maga is mélyen elítéli ezt a fajta "életmódot", ugyanúgy megkapja az ebből származó (és teljes mértékben jogos!) gyűlöletet!
2019. dec. 10. 11:59
 10/38 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sajnos az előítélet... A többség tényleg kb úgy viselkedik mint az állatok. Rendesen félünk tőlük legtöbbször, már a gyerekektől is. Nemrég írtam ki egy kérdést arról, hogy kinek lehet szólni ha a buszon napi szinten minősíthetetlenül viselkednek. Sőt régebben volt, hogy én teljesen elől ültem a buszon, egy roma fiú meg középen, sokan voltak, oda se láttam szinte, egy néni ott le akart ülni, erre a roma kiszúrt engem a tömegben, és undorító hangnemben elkezdett szidni, hogy miért nem vagyok képes felállni a helyemről. Akkor leszálltam elkezdtem sírni. Szemetelnek, káromkodnak. Nem dolgoznak. VISZONT a mostani munkahelyemen 2 főnök van, az egyikük roma. Először megmondom őszintén tartottam tőle az előítéletek miatt, viszont hamar kiderült, hogy becsületes üzletember, segítőkész. Rengeteget dolgozik, szép családja van. Semmi problémám nem volt vele az egy év alatt soha. Úgyhogy van kivétel làtom, csak a sok rossz tapasztalat miatt ítélkezik a többség gondolom.

25N

2019. dec. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!