Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jól döntöttem ugye hogy nemet...

Jól döntöttem ugye hogy nemet mondtam akkor?

Figyelt kérdés

3 évig éltem a barátnőmmel, aki nem éppen jól viselkedett velem. Lekezelően szólt hozzám, bármit tettem érte nem értékelte. Ami a legnagyobb bűne hogy megcsalt, annak ellenére hogy mindent megtettem érte, magam elé helyeztem, csak ő számított semmi más és ő azzal viszonozta hogy lelépett egy másik sráccal. Nem bántottam, van ilyen hogy kiszeret az ember, ami nem megy azt nem kell erőltetni.


A kapcsolat vége felé amikor már régóta csalt a barátnőm, azt kérte hogy csináljak tetoválást a hasam bal aljára az ő nevével és egy szívvel. Sejtettem hogy nem leszünk már sokáig együtt, mert nagyon érződött hogy eljár a sráchoz, de nem akartam kidobni, vártam hogy a szülei ráhangolódjanak hogy a lányuk visszaköltözik.


Ment nála a durca hogy én milyen önző vagyok és nem jelent nekem semmit, azért nem akarom magamra varratni a nevét.


Ma már 2 év elteltével örülök hogy nem mentem bele a tetkóba.


Ennyire önző nővel még soha nem találkoztam és örülök hogy véget ért a kapcsolatunk gyerek nélkül. Ma már odafigyelek hogy kivel állok szóba. Jelenleg nincs senkim, de most már vannak elvárásaim, amik vele szemben nem voltak.


2019. dec. 11. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miert ne lett volna jó döntés?
2019. dec. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"Sejtettem hogy nem leszünk már sokáig együtt, mert nagyon érződött hogy eljár a sráchoz, de nem akartam kidobni, vártam hogy a szülei ráhangolódjanak hogy a lányuk visszaköltözik."

Semmi váratlan nem ért, hülye lettél volna tetováltatni.

2019. dec. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Jól döntöttél, persze, ezt hogy jutott eszedbe megkérdőjelezni? Azt pedig még jobban tetted, hogy tanultál belőle és odafigyelsz ezek után, hogy kivel állsz szóba. Csak a legigénytelenebb csőcseléknek nincsenek alap jellembeli elvárásai egy másik emberrel szemben. Remélem többet nem kerülsz ilyen helyzetbe, de ha mégis, már tudod, hogyan kezeld.
2019. dec. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Tudtad, hogy csal, anélkül, hogy mondta volna, talán jelzés értékűnek kellett volna vennie, hogy nemet mondasz a nonszensz és irracionális kérésére.


Amúgy teljes mértékben jól döntöttél, már csak azért is, mert egyrészt minek nézd a hasadon annak a lánynak a nevét aki megcsalt téged, és így legalább az egészségedet nem csak testileg, de lelkileg is és a bőrlégzésedet is megmentetted.

2019. dec. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
Ügyes fiú vagy, jól döntőttél. 😀 jobban érzed magad?
2019. dec. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Milyen jó fej a csaj, hogy tudta el fog hagyni aztán még ilyet kér.


Mondjuk elég proli kérés ez, de hááát ez ilyen.

2019. dec. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A legnagyobb butaságnak tartom a neves tetoválásokat.

Én még arról is megpróbálnám barátnőmet lebeszélni, hogy magára varrassa a nevemet. Mi van, ha mondjuk mégsem tart örökké? Óriási hátrány lenne neki a párkereséskor a "szeretlek Józsi" felirat a hasán. Ez nem szerelem kérdése, hanem a józan észé. Önzőség meg az, amikor ő akarja eldötneni, hogy te mit tegyél a saját testeddel.

A másik dolog: azt a kapcsolatot, aminek az eredője negatív, nem érdemes fenntartani. Kevésbé matekosan fogalmazva: ami már inkább okoz fájdalmat, mint féktelen bodlogságot, annak egyszerűen nincs értelme. Persze, meg lehet próbálni helyrehozni, de ha az sem megy, akkor felesleges kínlódni abban, ami nem működik.

Végül: a szerelem az elfogadásról is szól. Lehet, hogy ő szereti a tetoválásokat. De ha mondjuk engem valaki szeret, akkor fogadja el, hogy én viszont nem akarok amgamra varratni semmit. Ha ez nem megy, akkor az azt jelenti, hogy nem is engem szeret, hanem csak egy hozzám hasonló ideált.

2019. dec. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jól döntöttél.
2019. dec. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#6, amikor már nem voltunk együtt még akkor is azt kérdezte hogy "szeretsz"? Ő még elvárta volna hogy valljak szerelmet miközben más tologatja esténként. Aztán letiltott facebookon, érdekes csaj az tény. De nem bánom hogy így alakult, nem lett volna hozzám való.
2019. dec. 11. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!