Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek jól döntöttem?

Szerintetek jól döntöttem?

Figyelt kérdés

Úgy alakult, hogy a párom családjával közösen megyünk nyaralni, amit nem bánok, mert nagyon szeretem őket. Viszont külföldre megyünk a barátom egyik ismerőséhez, akivel én még csak egyszer találkoztam. Ő hívott meg minket, ott lesz ő a családjával, valamint megegy ismerős és az ő felesége. Szóval leszünk egy páran, és nem nagyon ismerem a többieket. Élekre egyértelműen nemet mondtam, aztán belementem. Sajnos eléggé visszafogott és zárkózott vagyok, nagyon nehezen oldódok fel, nyílok meg, idegek előtt nagyon zavarban vagyok, főleg férfiak előtt, még a párom apukája és tesója előtt is, pedig őket azért már ismerem.

Nem akarok olyan nyomi lenni, aki csak ott ül és meg sem szólal, mert amúgy nagyon is szeretek beszelni, csak társaságban, idegenek előtt sokkal nehezebb.

Már nagyon várom egyébként az egész utat, csak ennyire introvertaltkent kicsit félek. Ha esetleg van valami tippetek, hogy tudnám kicsit elengedni magam (a pián kivul) szívesen fogadom.



2019. febr. 13. 21:25
 1/1 Miss perfekta válasza:
91%

Szia!

Szerintem jo hogy belementél. Arra gondolok hogy ha picit zarkózott is vagy és nehezen nyílsz meg akkor annak nyilván valamimoka van egy régi emlék vahy rosz élmény. Próbald megkeresni ennek a gyökerét hogy miért valtál introvertaltá és ott próbalj meg valamimváltozast előodézni vahy tullépni az emléken vagy történésen.

Remélem segítettem ^^

2019. febr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!