Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok nő miért van rossz vélemén...

Sok nő miért van rossz véleménnyel azokról a nőkről, akik a youtube-on fehérneműket próbálgatnak?

Figyelt kérdés
Rendszerint barátságos, mosolygós, jó alakú nőkről van szó. De számos másik nő nem nézi jó szemmel őket. Lehet most azt mondani, hogy mutogatják magukat de... Nem lehet, hogy irigykednek rájuk?
2019. dec. 16. 08:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
De, irigyek rájuk. A nők java irigy a szép kisebbségre. A nők java megfojtaná a másikat egy pohár vízben.
2019. dec. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%

Nézd, van ebben egy jó adag irigység, főleg, mert az össz-társadalmi előítéletek szeirnt egy nő addig nő, amíg szép és fiatal. Inkább feszes a melle és a hátsója, mint szülessen zseninek.


A másik a jó ízlés: én konzervatív vagyok; rendkívül utálom azt, ha valaki ostoba, szemérmetlen és magamutogató. Ha maga A Bombanő személyesen és nagybetűvel, az sem érdekel.

2019. dec. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
29%
én is szeretnék tökéletes alakot, mondhatni irigykedem. De hogy ezért leszóljak bárkit az nem az én asztalom. Én is dolgozom a testemért, majd nekem is lesz hasonló. Aztán csókolom. :D
2019. dec. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
De.
2019. dec. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Almási Kitti is írja az egyik könyvében, hogy amikor egy nő elkezdi azokat a nőket cikizni, aki láthatóan jobban néz ki, mint ők, ott rejtett irigység van a háttérben. Már korábban is hallottam róla, hogy a nők nagyon irigyek egymásra.


Ha nem irigység lenne a háttérben, nem is foglalkoznának velük... Ha mondjuk én elkezdeném cikizni a 190 cm-es gatyaban, vagy legalább félcsupaszon pózoló testépítőket, az azt jelentené, hogy irigy vagyok. De nem vagyok az, sőt inkább példaként tekintek rájuk, hogy kitartó munkával nekem is lehet ahhoz hasonló testem.


Nincs itt szó semmiféle erkölcsös maszlagról a 22 éves szexis fehérnemű modellekkel, irigység lehet a háttérben.

2019. dec. 16. 10:14
 6/13 A kérdező kommentje:

Mármost, azt nem értem, hogy akik irigyek, miért nem tesznek valamit? Diéta, edzés, kevesebb stressz...


Vannak nők, akik még 30-40 körül is kívánatosak.

2019. dec. 16. 10:16
 7/13 anonim ***** válasza:
81%

En lenezem azokat akik a testukkel probalnak ervenyesulni. Ez a legkonnyebb.

Es felbosszant, hogy a ferfiak annyira felszinesek, hogy ezt totalisan benyaljak.

Engem foleg ez a resze bosszant.

Ha ez a "baratsagos, mosolygos, jo alaku" no mondjuk politikarol beszelne, teljesen feloltozve, akkor sokkal kevesebben lennenek kivancsiak ra! De mutogatja magat, es a ferfiak csorgatjak a nyalukat. Engem ez bosszant.


Az, ha a csaj valami komoly problemarol beszel, koldokig kivagott ruhaban, es a ferfiak nem igazan torodnek vele, hogy mit mond, mert a dekoltazs sokkal erdekesebb, akkor merges vagyok a felszinessegre, es a nore is, hogy a nezettsegert felaldozza a mondanivalot.


Es a masik dolog az, hogy ezzel az egesz noi nemnek artanak, mert azt erik el, hogy kb senki nem veszi komolyan a noket.


Egy dolgot kerdeznek, ha a te baratnod mutogatna magat fehernemuben akkor az totalisan rendben lenne? Orulnel neki?

2019. dec. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%

Megnézem mert jól néz ki, ugyanannyira mint a munkahelyemen egy csajos naptárt kb. A nők is ájuldoznak a kockáshasú sorozatszínészek miatt.


Aki meg ennyire elégedetlen magával annak tökmindegy mert úgyis mindenkire rosszat fog mondani aki jobb nála.

2019. dec. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%
Nekem maximum annyi a "bajom", hogy ilyen egyszerű ugyanakkora, ha nem nagyobb érdeklődést kiváltani az emberekből (férfiakból), mint valóban kreatív, tartalmas, erőfeszítéssel létrehozható videókkal, aztán folyik be a pénz a szponzorációk és a megtekintések után. De ez sokféle műfajra igaz, nem csak a fehérneműpróbálgatásra. Cikizni mindenesetre nem szoktam miatta senkit, megtartom magamnak.
2019. dec. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

"Egy dolgot kerdeznek, ha a te baratnod mutogatna magat fehernemuben akkor az totalisan rendben lenne? Orulnel neki?"


Nos, ha komoly kapcsolatban lennék, szerintem nem örülnék neki. A párom teste tartozzon inkább rám. Laza kapcsolatban nem zavarna, had irigykedjenek rám.

2019. dec. 16. 14:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!