Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményed a nagyon...

Mi a véleményed a nagyon csendes emberekről?

Figyelt kérdés

Azokra gondolok, akik csak hallgatni tudják a másikat, meg mosolyogva bólogatni, de megmukkanni nem tudnak.


Én is ilyen vagyok sajnos. Leblokkolok, ha beszélgetni kell valakivel. :(



2019. dec. 17. 20:51
1 2
 11/16 Magic ***** válasza:
55%
#3 Engem általánosban :DD
2019. dec. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
16%
Jó őket emgnyitni és szóra bírni, mert őszintén szólva ilyenkor a másik ember nem tudja hog ymivan hog ymost épp csak illedelmesen mosolyogsz miközben köcsögnek gondolod? :D Szóval érted, egyes gondolataidat azért ne tarsd meg magadnak inkább hülyeséget mondj néha mint soh asemmit
2019. dec. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
53%
Én is az vagyok. Szóval....
2019. dec. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
13%
A csendes emberek tobbsege szemelyisegzavaros es elviselhetetlen hosszu tavon. En kerulom oket. Nem veletlenul el a koztudatba a csenses gyilkos kifejezes. Az meg h valaki keveset beszel meg nem jelenti azt, h sokat mond. Vigasztaljatok csak magatok, nyomik
2019. dec. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
82%
Na az utolsó is kiélte a saját frusztrációját.
2019. dec. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmi,nem bántom őket,megadom a tiszteletet.Amúgy az úgyis kiderül,hogy valaki miért nagyon csendes,tehát nem bölcs dolog rögtön bekategorizálni.Alapvetően én is csendesebb vagyok,igaz nem túlzóan.
2019. dec. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!